Datasys distributorem Palaxo

16. 2. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Datasys)
Společnost Datasys uzavřela licenční a resellerskou smlouvu s firmou Palaxo. Na základě kontraktu bude Datasys distribuovat softwarovou platformu Circularo.com pro správu kancelářských dat na českém a slovenském trhu a stává se tak zároveň prvním distribučním partnerem v regionu střední a východní Evropy.

Datasys bude řešení nabízet na základě licence pod názvem DS Files powered by Circularo. Díky partnerství Datasys rozšíří svou nabídku v oblasti ECM (Enterprise Content Management) a bude tak moci oslovit širší okruh zákazníků.

Datasys vždy nabízí zákazníkům ta nejlepší ICT řešení. Proto, když jsme se rozhodli posílit v oblasti Data Management Systémů, sáhli jsme po platformě Circulator. Ta je navíc velmi variabilní, což nám umožní nabízet řešení šitá na míru novým i stávajícím zákazníkům,“ řekl Martin Novák, head of marketing and business development, Datasys.

Circularo představuje řešení moderní digitální kanceláře bez šanonů. Propojuje tradiční svět digitalizace, vytváření, správy a archivace dokumentů s novou Google filozofií navigace a vyhledávání záznamů. To vše s plnohodnotným mobilním přístupem a integraci do již existujících aplikací a systémů.

Náš systém dokazuje, že digitální kancelář bez papírů nemusí být jen vzdálenou fikcí. Právě jednoduché aplikace a systémy přitom mohou být v organizacích všech velikostí tím klíčovým katalyzátorem pozitivních změn,“ dodal výkonný ředitel Palaxo Technologies Josef Neumann.