Cooler Master exkluzivně u eD systemu

23. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system rozšířila své portfolio o produkty taiwanské firmy Cooler Master zaměřující se na výrobu počítačových komponent a chladicích systémů. V lednu 2020 se obě společnosti dohodly na exkluzivní oficiální distribuci.

Zákazníci na českém i slovenském trhu tak mohou nakupovat širokou škálu počítačových komponent a chladičů. Cooler Master se zaměřuje na výrobu počítačového hardwaru a originální výrobu chladících zařízení pro další výrobce (NVIDIA, AMD, EVGA).

„Zařazením této značky do distribuce jsme mohli velmi zajímavě rozšířit nabídku kvalitních počítačových komponent. Jde především o počítačové skříně, zdroje, chladiče včetně chladicích podložek a teplovodivých past,“ okomentoval spolupráci produktový manažer značky Michal Útrata.

Značka je známa tím, že při vývoji svých produktů bere v úvahu individualitu každého uživatele a nabízí tak široké portfolio komponentů, díky kterým lze sestavit počítač na základě konkrétních představ. Nezáleží na tom, zda jde o grafika nebo studenta s omezeným rozpočtem. Každý uživatel si může vybrat s ohledem na cenu, funkčnost i své estetické preference. V současné době je značka velmi aktivní také v oblasti herní komunity a e-sportu. Její strategičtí partneři jako NVIDIA a AMD propojují silnou komunitu hráčů a počítačových nadšenců. Cooler Master pak jako jednička na trhu chladících zařízení ručí za tepelnou dokonalost svých výrobků.

„Na značce je výjimečné mimo jiné to, že přijímá zpětnou vazbu a názory uživatelů, a zahrnuje je do svých inovací. Díky tomu pak výrobky splňují i náročné požadavky herní komunity. Z produktů bych rád upozornil na high-end skříně Cooler Master Cosmo 700P, kvalitní chladiče, například Master Liquid ML240P a kvalitní počítačové zdroje např. z řady MasterWatt, které mají semi-pasivní chlazení,“dodal Útrata.

Taiwanská společnost Cooler Master funguje na trhu již od roku 1992 a v současné době zaměstnává více než 2 000 pracovníků po celém světě. Je aktivní v inovacích a ve vývoji kvalitních produktů na vysoké technologické úrovni. Za své výrobky získala již řadu ocenění, včetně ceny za design. Mimo trh IT se angažuje také v automobilovém průmyslu, telekomunikacích nebo v oblasti obnovitelných energií.

Štítky: 
Cooler Master, eD system a.s.