AT Computers distributorem Ubiquiti Networks

15. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala v červenci 2019 oficiální zastoupení pro distribuci produktů společnosti Ubiquiti Networks. Dohoda platí pro Českou republiku i Slovensko.

Ubiquiti Networks vyvíjí bezdrátové a drátové technologie pro poskytování vysoce pokročilých a snadno nasaditelných komunikačních řešení pro globální zákaznickou základnu. ATC bude mít v nabídce kompletní portfolio této značky a většina bude skladem.

„Jsme rádi, že zařazujeme Ubiquiti mezi naše přímé partnery a můžeme tak i tuto značku prezentovat na školeních a akcích, které jsou již připraveny. Naši zákazníci se tak s produkty podrobně seznámí ještě před koncem léta,“ uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Martin Harazím, ředitel nákupu v ATC, dodal: „Kvalitní a technologicky špičkové produkty Ubiquiti našim zákazníkům přinášíme již mnoho let. Přímý distribuční kontrakt ale posouvá nabídku na zcela jinou úroveň: našim prodejcům můžeme nově nabídnout kompletní produktovou nabídku, technickou podporu před i po prodeji, informace o novinkách na denní bázi.“

Produkty Ubiquiti Networks má u ATC na starosti produktový manažer Tomáš Mžik (mzik@atcomp.cz).

Štítky: 
AT Computers, Ubiquiti Networks