Bell Technology distributorem DViCO

6. 10. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Bell Technology se stala přímým dovozcem a distributorem multimediálních Hi-Tech produktů DViCO. Distribuční smlouva zahrnuje kompletní portfolio DViCO: multimediální přehrávače, produkty pro HDTV, kartové i USB TV tunery či úložná zařízení.

Společnost DViCO je přední světovou společností ve vývoji multimediálních přehrávačů a multimediálních přístrojů pro ukládání dat. Nabízí komplexní řadu multimediálních zařízení, z nichž nejrozšířenější jsou přehrávače a TV tunery. Díky neustálým inovacím a používání nejmodernějších technologií při návrhu a vývoji svých produktů udává již více než deset let směr vývoje trhu.

Hi-Tech produkty společnosti DViCO svou funkční výbavou míří na nejnáročnější skupinu uživatelů. Mezi největší přednosti výrobků uznávané korejské společnosti patří vysoce propracovaný design, špičkový hardware i software pro práci s HD obsahem, vysoká kompatibilita s řadou multimediálních souborů, stabilní ovládací software na bázi Linuxu, aplikační podpora pro USB a IEEE1394 rozhraní či bohatá podpora kodeků.

Výrobky firmy DViCO vhodně a účelně kombinují špičkovou kvalitu výroby, funkčnost i design, a spojují televizní a počítačové technologie, díky čemuž jsou vysoce přizpůsobitelné neustále se vyvíjejícímu odvětví IT trhu.

„Univerzální přehrávače DViCO představují multimediální centra nejvyšší kvality určená pro uživatele, kteří nechtějí dělat kompromisy. Bohatá sbírka nejmodernějších funkcí, podpora přehrávání obrovského množství formátů multimediálních souborů a univerzální použití uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky,“ řekl Martin Motl, obchodní a marketingový ředitel společnosti Bell Technology. „I přes Hi-Tech zaměření ale výrobce stlačuje cenu na únosné minimum, takže také pro běžné domácnosti představují tyto přehrávače zajímavou alternativu.“