ATC se na Slovensku stalo distributorem produktů ASUS

13. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers se od října 2022 stala oficiálním distributorem produktů značky ASUS i na Slovensku.

Rozšíření dohody do další země je výsledkem dlouholeté nadstandardní spolupráce mezi ATC a ASUS v České republice a potvrzení silné pozice ATC v dealerském kanálu i na slovenském trhu. ATC bude slovenským resellerům nabízet jak zařízení consumer, tak i commercial notebooky či příslušenství.

Za AT Computers se k novému kontraktu vyjádřil Martin Harazím, ředitel nákupu ATC: „Byli jsme úplně prvním distributorem notebooků ASUS na Slovensku již od konce 90. let a jsem velmi rád, že naše spolupráce opět získává oficiální formát. ASUS v posledních čtvrtletích znovu dynamicky roste a získává stále větší pozornost resellerů, kterým tak můžeme nabídnout vynikající dostupnost zboží díky skvěle zásobenému skladu. A stejně tak další standardy, na které jsou u nás zvyklí – kvalitní podporu prodeje, rychlé dodávky, školení apod.“

Morgan Chen, country manager of Czech republic & Slovakia ve společnosti ASUS, ke spolupráci dodal: „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností ATC, a že jejím prostřednictvím můžeme nabídnout svá inovativní a spolehlivá řešení i na slovenském trhu.“

V případě zájmu můžete kontaktovat produktového manažera Ivana Ondruška (ondrusek@atcomp.sk), který má produkty ASUS ve slovenském ATC na starosti.

Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

Už 25 let jsme spolehlivým distributorem s nejširším portfoliem nabízeného zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikace, a s největším obratem na česko-slovenském IT trhu. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Na Slovensku působíme prostřednictvím sesterské firmy AT Computer a jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze - společně tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě.

Zobrazit detail firmy