ATC se na Slovensku stalo distributorem produktů ASUS

13. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers se od října 2022 stala oficiálním distributorem produktů značky ASUS i na Slovensku.

Rozšíření dohody do další země je výsledkem dlouholeté nadstandardní spolupráce mezi ATC a ASUS v České republice a potvrzení silné pozice ATC v dealerském kanálu i na slovenském trhu. ATC bude slovenským resellerům nabízet jak zařízení consumer, tak i commercial notebooky či příslušenství.

Za AT Computers se k novému kontraktu vyjádřil Martin Harazím, ředitel nákupu ATC: „Byli jsme úplně prvním distributorem notebooků ASUS na Slovensku již od konce 90. let a jsem velmi rád, že naše spolupráce opět získává oficiální formát. ASUS v posledních čtvrtletích znovu dynamicky roste a získává stále větší pozornost resellerů, kterým tak můžeme nabídnout vynikající dostupnost zboží díky skvěle zásobenému skladu. A stejně tak další standardy, na které jsou u nás zvyklí – kvalitní podporu prodeje, rychlé dodávky, školení apod.“

Morgan Chen, country manager of Czech republic & Slovakia ve společnosti ASUS, ke spolupráci dodal: „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností ATC, a že jejím prostřednictvím můžeme nabídnout svá inovativní a spolehlivá řešení i na slovenském trhu.“

V případě zájmu můžete kontaktovat produktového manažera Ivana Ondruška (ondrusek@atcomp.sk), který má produkty ASUS ve slovenském ATC na starosti.

Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

S ročním obratem 30,4 miliard CZK jsme největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Působíme také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer. Jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze, společné tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě. Jsme Vám nablízku v 7 městech – Ostravě, Praze, Brně, Bratislavě, Žilině, Varšavě a Wroclavi.

Zobrazit detail firmy