ASBIS distributorem řešení Infinidat Infinibox

11. 10. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
ASBIS se stal oficiálním distributorem značky Infinidat na trzích v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu, Ukrajině, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Slovensku, České republice, Slovinsku, Chorvatsku, Bosně, Srbsku, Lotyšsku, Litvě, Estonsku a na Kypru.

Nejnovějším přírůstkem v portfoliu distribuční společnosti ASBIS Enterprises PLC je produktová řada Infinidat InfiniBox, již bude nabízet v 18 zemích. V každé z těchto zemí poskytuje ASBIS tým obchodních a technických specialistů, kteří jsou připraveni pomoci nalézt nejvhodnější řešení na základě požadavků každého klienta.

Dan Shprung, obchodní viceprezident pro EMEA ve společnosti Infinidat, uvedl: „Je nám potěšením navázat spolupráci s distributorem ASBIS, díky nemuž můžeme dosáhnout na více trhů a rozšířit svou působnost v regionu EMEA. Troufáme si říct, že technologie Infinidat skvěle zapadne do portfolia ASBISu, neboť naše vlajková loď InfiniBox, známá pro svůj vysoký výkon, 99,99999% spolehlivost (což se rovná výpadku na 3,15 sekund za rok), dostupnost a inovativní „samoléčebnou“ architekturu. Přináší výkonné možnosti pro ukládání dat v jednom unifikovaném řešení, jež lze snadno využít pro správu big data a analytickou práci s nimi. Umožňuje přístup k víceru databázím a zdrojům, spravuje rostoucí množství dat a lze je využít i pro virtuální datová centra a cloudové úložiště.”

Yuri Ulasovich, COO v ASBIS Enterprises PLC, doplnil: „Řešení Infinidat v portfoliu ASBISu významně posíli segment. Produktová řada InfiniBox je optimálním řešením pro zákazníky, kteří hledají velkou kapacitu, vysoký výkon a spolehlivost i při velké pracovní zátěži. Infinidat nabízí unikátní modely pro firmy jako Capacity on Demand a Utility Model, díky nimž zákazníci snadno zvýší efektivní kapacitu pro svá data a za další prostor zaplatí pouze když jej skutečně využijí. ASBIS již ve spolupráci s Infinidat začal oslovovat možné klienty mimo jiné z řad poskytovatelů finančních, telekomunikačních a cloudových služeb.“

Štítky: 
ASBIS CZ, Infinidat