Arrow získal do distribuce výrobce softwaru pro telekomunikační odvětví Netaxis

9. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Díky dohodě budou mít telekomunikační operátoři a prodejci IT možnost implementovat technologii Direct Routing a Operator Connect pro Microsoft Teams prostřednictvím platformy ArrowSphere. Technologii, které umožňuje provádět z aplikace Teams externí telefonické hovory, lze provozovat za použití vlastní nebo jiné existující infrastruktury a integrovat ji s dalšími telekomunikačními prvky.

Technologie Direct Routing a Operator Connect pro Microsoft Teams umožňují provádět z aplikace Teams externí telefonické hovory. Uživatelé přitom telefonují přímo z platformy Teams, takže mohou přecházet mezi interními a externími komunikačními kanály, aniž by museli používat jiné zařízení nebo aplikaci.

Řešení Netaxis Cloud Calling je plně automatizované a umožňuje zapojení velkého počtu zákazníků. Díky modulární architektuře je flexibilní, umožňuje široké přizpůsobení tak, aby mohli zákazníci své řešení diferencovat, a přináší s sebou i široké znalostmi a expertizu v telekomunikačních hlasových sítích.

„Rozhodli jsme se v regionu EMEA spolupracovat se společností Arrow, neboť zde má silnou základnu, těší se důvěře zákazníků a disponuje rovněž výjimečnými schopnostmi při rozvoji distribučního kanálu, obchodu a podpory,” uvedl Stéphane Bruyneel, manažer distribučních partnerů, Netaxis. „Plánujeme, že díky společnému proaktivnímu přístupu vybudujeme z řešení Netaxis primární volbu telekomunikačních operátorů a IT prodejců pro přesměrování hovorů v cloudu.”

Společnost Arrow se dlouhodobě zaměřuje na podporu strategií a partnerů v telekomunikačním odvětví, a to zejména poskytnutím přístupu k řešením a službám prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere.

„Společnost Arrow opět potvrdila, že naše strategie pro telekomunikační odvětví v regionu EMEA je efektivní a úspěšná. Přinášíme totiž na trh to nejlepší, co technologičtí výrobci nabízejí, ale zároveň mají naši obchodní partneři ke všemu snadný přístup a mohou se spolehnout na naši odbornou podporu,” řekl Patrice Roussel, vicepresident pro cloudová řešení pro region EMEA v divizi Arrow Enterprise Computing Solutions.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Ingram Micro Czech Republic distribuuje produkty Orosound

30. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Společnost Ingram Micro Czech Republic se stala výhradním distributorem značky Orosound pro Českou a Slovenskou republiku. Orosound je francouzská technologická firma se zkušenostmi v oblasti výzkumu, vývoje a výroby sluchátek s ANC. Její jedinečné výrobky a technologie jsou navrženy s ohledem na společnost a životní prostředí. Čtěte více

Umělá inteligence ovládla mítinky ve firmách

28. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Capgemini )
AI je tématem číslo jedna v 96 % mítinků ve firmách. A manažeři firem se domnívají, že právě umělá inteligence posune jejich zaměstnance dál. Tomuto trendu věří podle průzkumu společnosti Capgemini celkem 70 % z nich. Čtěte více
Poly Studio X52

HP | Poly představilo nová řešení s funkcemi využívajícími umělou inteligenci

12. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost Poly představila nová videokonferenční řešení se softwarem využívajícím umělou inteligenci. K novinkám patří např. univerzální videokonferenční zařízení Poly Studio X52, headset Poly Voyager Surround 80 UC s certifikací Microsoft Open Office nebo aktualizace Poly Video OS 4.1 s technologiemi Poly DirectorAI Perimeter a Sound Reflection Reduction. Čtěte více

Prodej řešení pro sjednocenou komunikaci a spolupráci v prvním kvartále rostl

3. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Celosvětové tržby dodavatelů z prodeje řešení pro sjednocenou komunikaci a spolupráci (UC&C) podle IDC v prvním čtvrtletí letošního roku meziročně vzrostly o 7,2 % na 15,4 miliardy USD. V případě segmentu komunikačních platforem jako služby (CPaaS) byl zaznamenán meziroční nárůst o 10,2 %. Čtěte více