Arrow získal do distribuce výrobce softwaru pro telekomunikační odvětví Netaxis

9. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Díky dohodě budou mít telekomunikační operátoři a prodejci IT možnost implementovat technologii Direct Routing a Operator Connect pro Microsoft Teams prostřednictvím platformy ArrowSphere. Technologii, které umožňuje provádět z aplikace Teams externí telefonické hovory, lze provozovat za použití vlastní nebo jiné existující infrastruktury a integrovat ji s dalšími telekomunikačními prvky.

Technologie Direct Routing a Operator Connect pro Microsoft Teams umožňují provádět z aplikace Teams externí telefonické hovory. Uživatelé přitom telefonují přímo z platformy Teams, takže mohou přecházet mezi interními a externími komunikačními kanály, aniž by museli používat jiné zařízení nebo aplikaci.

Řešení Netaxis Cloud Calling je plně automatizované a umožňuje zapojení velkého počtu zákazníků. Díky modulární architektuře je flexibilní, umožňuje široké přizpůsobení tak, aby mohli zákazníci své řešení diferencovat, a přináší s sebou i široké znalostmi a expertizu v telekomunikačních hlasových sítích.

„Rozhodli jsme se v regionu EMEA spolupracovat se společností Arrow, neboť zde má silnou základnu, těší se důvěře zákazníků a disponuje rovněž výjimečnými schopnostmi při rozvoji distribučního kanálu, obchodu a podpory,” uvedl Stéphane Bruyneel, manažer distribučních partnerů, Netaxis. „Plánujeme, že díky společnému proaktivnímu přístupu vybudujeme z řešení Netaxis primární volbu telekomunikačních operátorů a IT prodejců pro přesměrování hovorů v cloudu.”

Společnost Arrow se dlouhodobě zaměřuje na podporu strategií a partnerů v telekomunikačním odvětví, a to zejména poskytnutím přístupu k řešením a službám prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere.

„Společnost Arrow opět potvrdila, že naše strategie pro telekomunikační odvětví v regionu EMEA je efektivní a úspěšná. Přinášíme totiž na trh to nejlepší, co technologičtí výrobci nabízejí, ale zároveň mají naši obchodní partneři ke všemu snadný přístup a mohou se spolehnout na naši odbornou podporu,” řekl Patrice Roussel, vicepresident pro cloudová řešení pro region EMEA v divizi Arrow Enterprise Computing Solutions.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Posuňte vzdělávání na vyšší úroveň díky flipchartu Samsung Flip Pro

23. 2. 2023. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Samsung)
Chytrý elektronický flipchart otevírá nové možnosti vzdělávání pro studenty i učitele. Dejte sbohem monotónní a nezáživné výuce. Chytrý elektronický flipchart od Samsungu promění každou hodinu či výukovou lekci na nezapomenutelný zážitek, ze kterého si studenti odnesou zajímavé informace a nadšení pro probírané téma. Čtěte více

ISE 2023: Novinky z oblasti audiovizuálních technologií

23. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Integrated Systems Europe (ISE) je jedním z největších veletrhů zaměřených na profesionály z oblasti audiovizuálních technologií a systémové integrace. Seznámit se zde můžete s trendy z oblastí audia a videa, sjednocené komunikace, vzdělávání, digitálních pracovišť, chytrých domácností a budov, digital signage, osvětlení a inscenací, multimediální tvorby a její produkce a distribuce, ale třeba i bezpečnosti, dohledových center a řady dalších. Čtěte více

Telekomunikační specialista Poly se stává součástí HP

22. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Součástí HP se stává společnost Poly – lídr v oblasti řešení pro hybridní práci. Do portfolia společnosti patří videokonferenční systémy, kamery, headsety a další řešení pro komunikaci a vzdálenou práci. Čtěte více

Lenovo rozšířilo portfolio chytrých řešení o zařízení ThinkSmart View Plus

16. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Společnost Lenovo představila nový ThinkSmart View Plus se systémem Microsoft Teams Display. Tento samostatný displej pro spolupráci přináší prémiové funkce z oblasti audio, videa i spolupráce a uplatní se při hot deskingu, v telefonních kabinách, ale i na stolech manažerů. Do portfolia řešení pro chytrou spolupráci nově patří i Lenovo IP Controller a nově dostupný ThinkSmart One. Čtěte více