Arrow získal do distribuce výrobce softwaru pro telekomunikační odvětví Netaxis

9. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Díky dohodě budou mít telekomunikační operátoři a prodejci IT možnost implementovat technologii Direct Routing a Operator Connect pro Microsoft Teams prostřednictvím platformy ArrowSphere. Technologii, které umožňuje provádět z aplikace Teams externí telefonické hovory, lze provozovat za použití vlastní nebo jiné existující infrastruktury a integrovat ji s dalšími telekomunikačními prvky.

Technologie Direct Routing a Operator Connect pro Microsoft Teams umožňují provádět z aplikace Teams externí telefonické hovory. Uživatelé přitom telefonují přímo z platformy Teams, takže mohou přecházet mezi interními a externími komunikačními kanály, aniž by museli používat jiné zařízení nebo aplikaci.

Řešení Netaxis Cloud Calling je plně automatizované a umožňuje zapojení velkého počtu zákazníků. Díky modulární architektuře je flexibilní, umožňuje široké přizpůsobení tak, aby mohli zákazníci své řešení diferencovat, a přináší s sebou i široké znalostmi a expertizu v telekomunikačních hlasových sítích.

„Rozhodli jsme se v regionu EMEA spolupracovat se společností Arrow, neboť zde má silnou základnu, těší se důvěře zákazníků a disponuje rovněž výjimečnými schopnostmi při rozvoji distribučního kanálu, obchodu a podpory,” uvedl Stéphane Bruyneel, manažer distribučních partnerů, Netaxis. „Plánujeme, že díky společnému proaktivnímu přístupu vybudujeme z řešení Netaxis primární volbu telekomunikačních operátorů a IT prodejců pro přesměrování hovorů v cloudu.”

Společnost Arrow se dlouhodobě zaměřuje na podporu strategií a partnerů v telekomunikačním odvětví, a to zejména poskytnutím přístupu k řešením a službám prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere.

„Společnost Arrow opět potvrdila, že naše strategie pro telekomunikační odvětví v regionu EMEA je efektivní a úspěšná. Přinášíme totiž na trh to nejlepší, co technologičtí výrobci nabízejí, ale zároveň mají naši obchodní partneři ke všemu snadný přístup a mohou se spolehnout na naši odbornou podporu,” řekl Patrice Roussel, vicepresident pro cloudová řešení pro region EMEA v divizi Arrow Enterprise Computing Solutions.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Avaya mění partnerské prostředí novými cloudovými produkty pro hybridní svět

9. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avaya)
Od aplikací pro kontaktní centra až po konverzační software s umělou inteligencí. Avaya a její partneři v prodejním kanálu využívají cloud s řadou nových produktů, které rozvíjejí možnosti stávajících systémů zákazníků. Strategií společnosti Avaya je uvádět nástroje, které doplňují stávající řešení zákazníků bez nutnosti měnit stávající platformu. Čtěte více

Cisco ve Webexu posiluje flexibilitu hybridní práce

28. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco představila další inovace ekosystému Webex, nejpoužívanějšího a nejkomplexnějšího end-to-end řešení pro hybridní práci. V oblasti hardwaru jde o Cisco Video Phone 8875, který se blíží pokročilým stolním videokonferenčním zařízením. Systém zároveň získal další napojení na řešení firem jako Salesforce a Oracle nebo monitoring prostřednictvím Cisco ThousandEyes. Čtěte více

Radek Hadraba (Logitech): Videokonference jsou už součástí pracovního prostředí

15. 7. 2022. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Jak změny v pracovních návycích podporují produkty a řešení, které rozvíjejí model hybridní kanceláře, nám prozradil Radek Hadraba, jenž má na starost enterprise divizi společnosti Logitech ve střední a východní Evropě. Čtěte více

Prezentační systém od Panasonicu se naučil bezdrátové zrcadlení a multicast

15. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Bezdrátový prezentační systém Panasonic PressIT je nyní díky rozšíření o dvě nové funkce ještě univerzálnější. Režim Bezdrátový displej poskytuje uživatelům systému Windows možnost ihned sdílet obsah přímo ze zařízení, aniž by museli připojit zásuvný modul s vysílačem. Funkce Multicast pak umožňuje zobrazovat informace současně na několika obrazovkách. Čtěte více