Arrow získal do distribuce výrobce softwaru pro telekomunikační odvětví Netaxis

9. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Díky dohodě budou mít telekomunikační operátoři a prodejci IT možnost implementovat technologii Direct Routing a Operator Connect pro Microsoft Teams prostřednictvím platformy ArrowSphere. Technologii, které umožňuje provádět z aplikace Teams externí telefonické hovory, lze provozovat za použití vlastní nebo jiné existující infrastruktury a integrovat ji s dalšími telekomunikačními prvky.

Technologie Direct Routing a Operator Connect pro Microsoft Teams umožňují provádět z aplikace Teams externí telefonické hovory. Uživatelé přitom telefonují přímo z platformy Teams, takže mohou přecházet mezi interními a externími komunikačními kanály, aniž by museli používat jiné zařízení nebo aplikaci.

Řešení Netaxis Cloud Calling je plně automatizované a umožňuje zapojení velkého počtu zákazníků. Díky modulární architektuře je flexibilní, umožňuje široké přizpůsobení tak, aby mohli zákazníci své řešení diferencovat, a přináší s sebou i široké znalostmi a expertizu v telekomunikačních hlasových sítích.

„Rozhodli jsme se v regionu EMEA spolupracovat se společností Arrow, neboť zde má silnou základnu, těší se důvěře zákazníků a disponuje rovněž výjimečnými schopnostmi při rozvoji distribučního kanálu, obchodu a podpory,” uvedl Stéphane Bruyneel, manažer distribučních partnerů, Netaxis. „Plánujeme, že díky společnému proaktivnímu přístupu vybudujeme z řešení Netaxis primární volbu telekomunikačních operátorů a IT prodejců pro přesměrování hovorů v cloudu.”

Společnost Arrow se dlouhodobě zaměřuje na podporu strategií a partnerů v telekomunikačním odvětví, a to zejména poskytnutím přístupu k řešením a službám prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere.

„Společnost Arrow opět potvrdila, že naše strategie pro telekomunikační odvětví v regionu EMEA je efektivní a úspěšná. Přinášíme totiž na trh to nejlepší, co technologičtí výrobci nabízejí, ale zároveň mají naši obchodní partneři ke všemu snadný přístup a mohou se spolehnout na naši odbornou podporu,” řekl Patrice Roussel, vicepresident pro cloudová řešení pro region EMEA v divizi Arrow Enterprise Computing Solutions.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Samsung SmartThings for Business rozšiřuje možnosti konektivity B2B obrazovek

2. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung na veletrhu ISE 2024 v Barceloně předvedla, jak platforma SmartThings vylepší možnosti B2B obrazovek a podpoří konektivitu ve firemním prostředí. Pod heslem „SmartThings for Business“ byly představeny výhody, které IoT platforma nabízí při vytváření propojených a snadno ovladatelných digitálních informačních systémů v nejrůznějších oborech. Čtěte více

Avonic představil profesionální kamery pro videokonference, vzdělávání a zdravotnictví

4. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Audiopro)
Holandský výrobce kamer Avonic vyvíjí své výrobky tak, aby se dokázaly přizpůsobit různým technologiím. Jejich předností je kompatibilita s mnoha konferenčními systémy a softwary. Jsou určeny pro dočasné nebo pevné instalace, nabízí využití v různých aplikacích vč. živých přenosů – prioritně pro videokonference, ale také v oblasti vzdělávání či zdravotnictví. Čtěte více

eD system se stal oficiálním distributorem značky Poly

22. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Distributor eD system rozšířil svou nabídku o kompletní portfolio značky Poly. Produkty specialisty na zařízení pro audio a video konference najdou zákazníci v eD SHOPu na českém i slovenském trhu. Čtěte více

Sharp/NEC představil nové kolaborativní displeje řady LA Series

3. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe )
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe uvedla na trh kolaborativní displeje Sharp řady LA ve velikostech 65", 75" a 86". Díky své komplexní sadě funkcí je řada LA (Advanced) vhodná pro organizace z různých odvětví, včetně automobilového průmyslu, finančnictví, státní správy, poradenství, obrany, energetiky a veřejných služeb. Čtěte více