Arrow se stává distributorem nástrojů Trellix

18. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Globální dodavatel technologií Arrow Electronics rozšířila distribuční smlouvu se společností Trellix, která se specializuje na segment XDR (Extended Detection and Response), tedy technologie pro rozšířenou detekci a reakci. Arrow tak nyní distribuuje kompletní portfolio produktů Trellix v sedmnácti zemích regionu EMEA.

Firma Trellix vznikla v roce 2022, kdy její mateřská společnost provedla akvizici a sloučení firem McAfee a FireEye. Trellix nyní propojuje bezpečnostní technologie pro koncové body, spolupráci, data, uživatele, aplikace a infrastrukturu od obou původních značek. Společnost se zaměřuje na využití strojového učení a automatizace při detekci a reakci na bezpečnostní hrozby. Výsledkem jsou bezpečnostní technologie, které se dokážou učit a adaptovat při boji s pokročilými hrozbami.

V únoru společnost Trellix oznámila vznik nového partnerského programu Xtend Global Channel Partner Program, jehož cílem je prostřednictvím širokého přijetí technologií Trellix XDR podpořit zvýšenou profitabilitu, zapojení a růst distribučních partnerů, jako je společnost Arrow.

Štítky: 
Arrow ECS, Trellix

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy