Arrow podepsalo s Broadcomem novou distribuční smlouvu na VMware pro region Evropy

19. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow Electronics podepsala novou distribuční smlouvu se společností Broadcom, která se týká řešení VMware a zahrnuje dvacet evropských zemí. Podle nové smlouvy bude Arrow nadále zajišťovat distribuci v zemích, kde byla distributorem VMwaru před jeho akvizicí společností Broadcom, a kromě toho také v České republice, Irsku, Islandu, Itálii, Nizozemsku, Slovensku a Švýcarsku.

Arrow bude mít spolu se svými obchodními partnery za úkol pomoci společnosti Broadcom s prodejem řešení VMware pro infrastrukturu privátního cloudu a s přechodem širší zákaznické základny VMwaru na nový licenční model softwarových subskripcí. Společnost Arrow může místní partnery podpořit svou expertizou a zkušenostmi s novou tržní strategií. Zajistí tak koncovým zákazníkům maximální přínos jejich investic do softwaru VMware.

Na základě aktualizované smlouvy bude Arrow distribuovat kompletní portfolio řešení pro infrastrukturu privátního cloudu včetně nových produktů: VMware Cloud Foundation (VCF), VMware vSphere Foundation (VVF), VMware vSphere Standard a VMware vSphere Essentials Plus Kit, a dále standardní i dodatkové produkty jako VMware vSAN a VMware Live Recovery.

Arrow rovněž rozšíří svou roli v oblasti poskytování technické podpory pro vybrané produkty a zákazníky a bude poskytovat svou expertizu lokalizovaně, v jazyce, který zákazník preferuje. Služby Arrow pro vybraná VMware řešení budou představovat rozšíření podpory Broadcom, společnosti Arrow zároveň umožní zdokonalit služby a vztahy s jejími komerčními zákazníky díky bližšímu kontaktu, specializovaným znalostem a osobní asistenci.

Díky partnerství se společností Arrow získají partneři přístup k technickým znalostem Arrow, školicím programům a certifikovaným zdrojům. To jim umožní poskytovat zákazníkům kvalitní služby podpory během celého obchodního životního cyklu u nich nasazených produktů. Společně mohou Broadcom a Arrow nabízet širokou integrovanou podporu, která zajistí zákazníkům všech velikostí nejvyšší úroveň služeb.

„Společnost Arrow má jednak rozsáhlé zkušenosti s distribucí VMwaru a jednak výrazný vliv na evropských trzích, a tak bude jistě hrát zásadní úlohu při prosazování naší nové tržní strategie v tomto regionu,” řekla Cynthia Loyd, viceprezidentka společnosti Broadcom pro globální partnery a komerční prodej. „Služby společnosti Arrow v oblasti technické podpory v kombinaci s jejich místní expertizou jsou součásti strategie, která má za cíl přinést obchodním partnerům i koncovým zákazníkům vyšší hodnotu. Jakožto důvěryhodný znalec distribučního kanálu přináší Arrow veškeré schopnosti pro podporu rozvoje naší tržní strategie.”

„Jelikož se distribucí řešení VMware zabýváme již dvacet let a působíme rovněž pro Broadcom v Evropě jako výhradní agregátor bezpečnostních produktů Symantec, jsme velmi potěšeni, že můžeme v naší spolupráci pokračovat a mít klíčovou úlohu v nové tržní strategii pro řešení VMware,“ uvedl Nick Bannister, prezident divize Arrow enterprise computing solutions v regionu EMEA. „Arrow směřuje své aktivity k tomu, aby posílila postavení našich partnerů v novém tržním prostředí VMware. Naše lokální týmy s rozsáhlými zkušenostmi jsou připraveni pomáhat partnerům s přechodem na nové podmínky. Věříme, že nová tržní strategie VMware a partnerský program Broadcom Advantage Partner Program poskytují partnerům ohromnou šanci na růst obratu, rozšíření tržního podílu i zvýšení ziskovosti díky využití špičkových řešení VMware,” dodal.

Štítky: 
Arrow ECS, VMware

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy