Arrow podepsal distribuční smlouvu s Oracle Communications

10. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Díky podpisu distribuční smlouvy pro oblast EMEA Arrow přidává do svého portfolia řešení Oracle Communications. Integrovaná komunikační a cloudová řešení pomáhají poskytovatelům služeb a podnikům urychlit jejich digitální transformaci.

Smlouva zahrnuje klíčové technologie Oraclu včetně řešení Session Border Controller (dříve Acme Packet), SD-WAN (dříve Talari Networks) a řešení pro monitorování a správu cloudových sítí. Vytváří tak pro obchodní partnery významnou příležitost škálovat a zabezpečit jednotnou komunikaci a WAN prostředí díky začlenění řešení od vedoucího světového dodavatele technologií. Tyto technologie umožní podnikovým zákazníkům přechod ke cloudu a cloudovým komunikačním platformám v době, kdy se technologie pro spolupráci, jako jsou videokonference, staly pro podniky velmi důležitými.

Alexis Brabant, vicepresident prodeje divize Arrow pro podniková IT řešení v regionu EMEA, uvedl: „Situace, kdy se organizace aklimatizují na flexibilní práci a umožňují zaměstnancům pracovat vzdáleně, vede podniky k využívání jejich hlasových a datových sítí. Přidání portfolia Oracle Communications doplňuje naši aktuální nabídku řešení pro jednotnou komunikaci, sítě a bezpečnost a podporuje tržní strategii našich obchodních partnerů v oblasti zabezpečení a využívání sítí s cílem uspokojit požadavky jejich zákazníků týkající se vzdálené a mobilní práce. Partnerům také nabídneme všestrannou podporu včetně školení a certifikací Oracle.“

„Uvědomujeme si, že zabezpečení sítí a jejich škálování se stávají pro podniky stále důležitějším faktorem jejich úspěchu, protože podniky i nadále podporují scénáře pro vzdálenou práci. Jsme proto nadšení, že nabídneme svá řešení pro zabezpečenou podnikovou komunikaci prostřednictvím Arrow,“ řekl Andrew Morawski, senior vicepresident a generální ředitel Oracle Communications. „Tyto vedoucí technologie v odvětví umožní našim obchodním partnerům pomáhat společnostem transformovat digitální pracoviště pro budoucnost.“

Štítky: 
Arrow ECS, Oracle

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s. je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 62 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy