Arrow ECS distributorem Gemalto

19. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow Electronics byla v České republice zvolena distributorem řešení pro ochranu identit a dat firmy Gemalto. Smlouva se rovněž vztahuje na služby s přidanou hodnotou.

Ke službám s přidanou hodnotou patří technická podpora při hledání optimálního řešení a garance implementace, finanční podpora prostřednictvím nástrojů pro vyhodnocení podporovaných projektů a marketingová podpora, dále nové obchodní příležitosti a iniciativy pro generování poptávky.

Vzhledem k nárůstu kybernetických útoků, případů úniků dat a nutnosti zajistit implementaci náročnějších požadavků na bezpečnost dat obsaženou v evropské směrnici GDPR má společnost Gemalto se svou kompletní sadou řešení pro ochranu podnikových dat vynikající pozici, neboť může podnikům pomoci autentizovat identity a chránit data bez ohledu na zařízení nebo místo.

„Na českém trhu existuje velká poptávka po bezpečnostních produktech, a proto jsme potřebovali rozšířit rozsah podpory a investic ze strany naší distribuční sítě. Tak budeme schopni akcelerovat náš současný růst a současně pokračovat v tom, že podniky učíme, jak nejlépe ochránit to, na čem jim záleží nejvíc – jejich data. Zvolili jsme společnost Arrow, neboť má proaktivní přístup, vynikající technický tým a silné vztahy se svými obchodními partnery. Jsme přesvědčeni, že ve spolupráci s Arrow budeme schopni maximalizovat příležitosti k tomu, abychom organizacím pomohli splnit jejich cíle v oblasti ochrany dat v souladu s měnícími se požadavky,“ uvedl Istvan Botos, CEE regional director, Enterprise & Cybersecurity, Gemalto.

„Smlouva se společností Gemalto vypovídá o našich záměrech a pozici na trhu kybernetické bezpečnosti. Díky portfoliu společnosti Gemalto rozšiřujeme nabídku našim zákazníkům a můžeme jim poskytnout špičková řešení pro ochranu dat a autentizaci identit. Ve všech podnicích dnes představuje datová bezpečnost zásadní požadavek a kvalitní spolehlivá řešení, jako ta od společnosti Gemalto, nabývají den ode dne na důležitosti,“ řekl Radek Čelůstka, business unit director, Security & Networking, Arrow ECS, Česká republika.

Štítky: 
Arrow ECS, Gemalto