Arrow distributorem „Zero Trust“ řešení Centrify

17. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow uzavřela celoevropskou distribuční smlouvu s kyberbezpečnostní společností Centrify. Dohoda se vztahuje na kompletní portfolio řešení pro správu privilegovaného přístupu (PAM) na bázi identit.

Produkty Centrify pro správu privilegovaného přístupu na bázi identit vycházejí z principů Zero Trust, neboli „nikdy nedůvěřuj, vždy prověřuj a uplatňuj nejnižší oprávnění.“ Taková řešení poskytují organizacím účinnou ochranu proti neoprávněným přístupům a zneužívání dat, neboť spravují povolení pro přístupy nejen osobám, ale ve zvýšené míře i počítačům, které jsou často různě rozmístěny ve složitých hybridních a multicloudových prostředích.

Nástroje firmy Centrify zajišťují zcela hladkou správu identit a přístupů, zvyšují úroveň zabezpečení systémů a umožňují počítačům, aby byly schopny se samy proti kybernetickým hrozbám bránit.

Řešení zjednodušují správu privilegovaných přístupových oprávnění, neboť centralizují identity osob i strojů. Díky uplatňování principu minimálních oprávnění se pak v organizacích zužuje prostor pro potenciální kybernetické útoky, zlepšují se schopnosti organizace v oblasti shody s předpisy a celkově se snižují rizika, složitost i náklady spojené s moderní hybridní infrastrukturou podniků.

Štítky: 
Arrow ECS, Centrify

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s. je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 62 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy