Alef Distribution F5 Networks

19. 4. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Alef Distribution)
V návaznosti na stále větší požadavky na řešení pro poskytování aplikací se společnost Alef Distribution CZ stala na českém trhu oficiálním distributorem společnosti F5 Networks.

Společnost F5 Networks je lídrem v řešeních pro bezpečnou distribuci a řízení komunikačního provozu aplikací. F5 nabízí ucelená řešení zaměřená na akceleraci, bezpečnost a dostupnost aplikací s cílem maximalizovat uživatelskou zkušenost.

Platforma BIG-IP nabízí technologie pro vysokou dostupnost a rozložení zátěže aplikací, SSL akceleraci, webový aplikační firewall, ochranu před L4/L7 DDoS útoky či bezpeční přístup a autentizaci k aplikacím.

Variabilita platforem (fyzická, modulární, virtuální) umožňuje flexibilní řešení vhodné pro menší organizace až po korporátní zákazníky ze segmentu financí, e-commerce či telekomunikací.

V souvislosti s nově uzavřeným distribučním kontraktem byl na pozici obchodníka jmenován Martin Geisler, který je zodpovědný za obchodní aktivity spojených akvizici nových obchodních partnerů, vytvoření obchodní a komunikační strategie.

Štítky: 
Alef Distribution, F5 Networks