Agora Plus distributorem NASů Iomega

30. 3. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Iomega)
Novým Value Added Distributorem řešení síťových úložišť produktů Iomega, člena skupiny EMC, se stala společnost Agora Plus. Smlouva je platná jak pro český, tak pro slovenský trh.

Na oba trhy bude Agora Plusdistribuovat produkty typu NAS, mezi které patří stolní dvojdiskové zařízení NAS Iomega StorCenter ix2, stolní čtyřdiskové zařízení NAS Iomega StorCenter ix4-200d Cloud Edition a modely určené pro malé a středně velké firmy z řady StorCenter px (tj. StorCenter px4-300d, px6-300d a dále modely pro instalaci do racků, včetně produktů px4-300r a px12-350r).

Agora Plus bude také distribuovat NAS společnosti Iomega vybavená technologií MindTree, která umožňuje použití NAS pro dohledové kamerové systémy. Uzavřené partnerství je součástí plánu společnosti Iomega dále rozvíjet prodej řešení NAS na českých a slovenských trzích a zvýšit svůj tržní podíl.

„Cílem našeho partnerství se společností Agora Plus je posílit prodeje našich datových úložišť a rovněž prostřednictvím partnera s přidanou hodnotou poskytnout zákazníkům co nejlepší servis. Agora Plus bude v rámci partnerského programu Ioclub mít přístup k nejaktuálnějším informacím a školicím materiálům, které ji umožňuji cíleně reagovat na potřeby našich zákazníků,“ vysvětlil Tomáš Chrastil, vedoucí prodeje společnosti Iomega pro Českou republiku a Slovensko.

„Naše společnost je ráda, že může doplnit své stávající produktové portfolio o prestižní produkty NAS společnosti Iomega. Díky tomuto kroku bude společnost Agora Plus schopna nabídnout naší zákaznické klientele kromě nadstandardní předprodejní a poprodejní podpory také přístup ke službám virtuálních serverů&desktopů (czDesktop), přístup k veřejnému datovému úložišti czBackup a hostingu. Tyto služby provozované naší společností budou nabízeny společně s produkty NAS firmy Iomega ve zvýhodněných cenových balíčcích,“ řekl Miroslav Prokeš, obchodní ředitel společnosti Agora Plus.

Štítky: