Agem CZ distributorem Netis Systems

14. 9. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Agem CZ)
Společnost Agem CZ se stala autorizovaným distributorem produktů značky Netis Systems. Jde o dodavatele profesionálních síťových produktů a řešení, který ve svém portfoliu nabízí například routery, modemy xDSL nebo síťové prvky a adaptéry.

Společnost Netis Systems byla založena v roce 2000 a je součástí skupiny Netcore se sídlem v Číně. Jako výhody svých produktů Netis Systems uvádí sázku na pokročilé technologie, konstrukční kvalitu nebo zákaznický servis. Všechny produkty jsou vyráběny v přísném souladu s normou ISO9001: 2000.

Od roku 2008 si Netis Systems udržuje stabilní 30% roční tempo růstu tržeb. I proto se řadí Netis Systems k značkám s největším růstem na světovém trhu.

V portfoliu distributora v současné chvíli naleznete například router WF-2411 s rychlostí 150Mbps kombinující bezdrátové i kabelové připojení vhodné pro nasazení v sítích SOHO, wireless extender E1+ pro vytvoření nové či rozšíření stávající Wi-Fi sítě, kompaktní switch do domácnosti nebo kanceláře ST3108S či power-line adaptér PL7500 schopný vytvořit vysokorychlostní datovou síť ve stávajícím elektrickém rozvodu.

Štítky: