100Mega distributorem produktů ViewSonic

29. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: 100Mega Distribution)
100Mega Distribution se stala autorizovaným distributorem firmy Viewsonic, do jejíhož portfolia spadají zejména monitory, projektory, dotykové displeje, velkoplošná zobrazovací zařízení a příslušenství.

Americký výrobce Viewsonic na trhu působí déle než 30 let a u svých produktů klade velký důraz na poměr cena/výkon. Portfolio obsahuje univerzální produkty, produkty pro domácí využití, ale taktéž byznysová a grafická zařízení s důrazem na design, ergonomii a pokročilé technologie.

V nabídce výrobce se nachází několik základních řad monitorů:

  • Řada VA - Univerzální, cenově dostupné monitory pro domácí a kancelářské použití.
  • Řada VX - Monitory určené pro domácí použití, jako je sledování filmů nebo hraní her, které se svým elegantním designem, ultratenkými rámečky a stylovými stojany neztratí kdekoliv v domácnosti.
  • Řada VG - Business řada s technologiemi pro snížení únavy očí s vylepšenou ergonomikou díky výškové nastavitelnosti, podpoře funkce Pivot a montážního systému VESA.
  • Řada VP - Profesionální grafické monitory s pokrytím až 100% barevného prostoru sRGB. Samozřejmostí je perfektní ergonomie a široké možnosti připojení.
  • Řada XG - Herní monitory s výbornou odezvou a obnovovacími frekvencemi a podporou nejnovějších technologií jako AMD Freesync. U většiny modelů je součástí integrovaný USB hub pro připojení herních periferií.
  • Řada TD – Kvalitní dotykové displeje v moderním designu vhodné pro širokou škálu použití.

Monitory řad TD, VG, VP a XG nabízejí nadstandardní tříletou záruku. U profesionálních monitorů řady VP je navíc poskytována garance nuly vadných pixelů. U všech monitorů je poskytována záruka s bezplatnou dopravou z/do servisu.

Kromě monitorů výrobce nabízí rovněž komplexní nabídku projektorů zahrnující modely vhodné pro domácí použití, vzdělávání, nasazení ve firemním prostředí či průmyslových instalacích. Všechny nabízejí výborné obrazové vlastnosti, pokročilé funkce a široké možnosti připojení.

Produkty ViewSonic má u distributora na starosti Jana Čtvrtníčková (jana.ctvrtnickova@100mega.cz).

Štítky: