Zprávy
TP-Link: Aleš Šafář
Do TP-Linku nastoupil Aleš Šafář, který je ve své nové pozici key account manager for SOHO zodpovědný za rozvoj prodejního kanálu ve spolupráci s nejvýznamnějšími partnery.
Přečíst celý článekAOC: monitory e2460Pxda, e2460Sxda a i2460Pxqu
Společnost AOC uvedla na trh tři 24" monitory formátu 16 : 10. Patří do série Professional Line, mají WUXGA rozlišení 1 920 x 1 200 bodů a zajímavou výbavu. Uplatní se jak při profesionální práci v kanceláři, tak v domácnostech.
Přečíst celý článekDvacetiletý Kobe
Distribuční společnost Kobe oslavila výročí 20 let od svého založení. Příjemného setkání se 15. října v prostorách vinárny Zlatý had na Malém městě zúčastnilo asi 40 partnerů a novinářů.
Přečíst celý článekUž ne mobily, ale tablety budou hity Vánoc
Mezi hity letošních Vánoc budou podle internetových obchodníků patřit tablety, které jsou cenově stále dostupnější. Zájem zákazníků o černou techniku bude letos naopak výrazně nižší.
Přečíst celý článekSapphire: grafické karty řady R9 270X a R9 280X
Společnost Sapphire uvedla na trh šest grafických karet založených na jádře AMD R9. Grafické karty z řady R9 280X zaujmou nejnáročnější zákazníky se zálibou ve hraní her, karty řady R9 270X pak nabídnou zajímavou cenu.
Přečíst celý článekWD: disky My Cloud 2, 3 a 4 TB
Společnost WD uvedla na trh produktovou řadu disků My Cloud pro řešení na bázi osobního cloudu. Externí disky My Cloud jsou určené uživatelům, kteří chtějí mít dostupná svá data z mobilních zařízení a počítačů a chtějí k nim mít přístup kdekoli na světě.
Přečíst celý článekAnketa: Kolik prodejců v oblasti IP videa máte? Proč by nerozhodnutí měli spolupracovat právě s vámi?
Naše další anketa se zaměřila na výrobce a distributory IP kamerových systémů. Mimo jiné se dozvíte, proč byste si měli danou společnost vybrat ke spolupráci, pakliže v oboru začínáte či se poohlížíte po možném rozšíření svého portfolia.
Přečíst celý článekSWS Distribution získala certifikát ISO 9001:2008
Společnost SWS získala certifikát kvality ISO 9001:2008 již v roce 2009, dceřiná společnost SWS Distribution působící na Slovensku ji v letošním roce následovala.
Přečíst celý článekZyxel: Martin Bratičák, Radek Hofman a Peter Majdák
Ve společnosti Zyxel došlo v září k několika personálním změnám. Martin Bratičák nastoupil na novou pozici Head of Channel CEE, a nese tak odpovědnost za strategický rozvoj distribučního byznysu v regionu CEE (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, státy bývalé Jugoslávie). Novými posilami jsou také Radek Hofman a Peter Majdák.
Přečíst celý článekIDC: Prodej PC v EMEA ve 3. čtvrtletí 2013
Během třetího čtvrtletí letošního roku se v regionu EMEA prodalo 21,4 milionu PC (meziroční pokles o 16 %). Přenosných počítačů se prodalo 13,3 milionu (meziroční pokles 20,6 %) a stolních 8 milionů (meziroční pokles 7 %).
Přečíst celý článek