Zimní Exact IT Challenge 2012

2. 2. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Exact Software)
Obří slalom jednotlivců i firemních týmů z IT branže se konal 21. ledna ve Skiareálu Lipno. Na dvě stě účastníků ve dvaceti týmech závodilo a spolu s dalšími asi dvěma stovkami hostů se i dobře pobavilo v party stanu. Závody týmů vyhráli již podruhé v řadě lidé z firmy S-COMP Centre.

Pátý ročník Exact IT Challenge na lyžích (v kombinaci s letním na lyžích již celkově desátý závod) se po třech letech v rakouském Hochfichtu vrátil do Čech, do Skiareálu Lipno. Zájem o závod vzrůstá, o čemž svědčí mimo jiné i skutečnost, že registrace účastníků musela být zastavena již několik týdnů před vlastními závody.

Mnohé společnosti pojímají tuto akci jako firemní teambuilding, případně jako možnost pozvat si své VIP zákazníky. Mnozí navíc jezdí i s celými rodinami, a tak měl vložený lyžařský závod dětí 50 účastníků.

Všichni hosté měli zázemí i celodenní občerstvení v party stanu postaveném nad sjezdovkami. Po závodech se konala afterparty okořeněná živou muzikou kapely Čedič. A protože mají závody v názvu slovo challenge, připravili si pořadatelé novinku - závod HP ITour, sponzorovaný firmou Hewlett-Packard - noční závod na běžkách v čelovkách, který spočíval ve sjetí sjezdovky a následném vyběhnutí zpět k party stanu. Nasazení borců bylo až neuvěřitelné, někteří skoro nechali na trati duši. První byl Aleš Novotný z týmu WBI.

Výsledky:

1. S-COMP - 5 minut 6 sekund
2. Exact - 5 minut 15 sekund
3. Avnet - 5 minut 16 sekund

Podrobnosti o závodu, výsledkové listiny, fotografie i veškeré novinky můžete najít na webu www.itchallenge.cz.

Kompletní výsledky závodu najdete zde.

Fotogalerie: