Zebra systems slaví 30 let na VAD distribučním trhu

26. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Společnost Zebra systems, distributor s přidanou hodnotou (VAD) v segmentu kybernetické ochrany, oslavila v září 30 let své existence. Své výročí slaví v plné síle, když za rok 2023 očekává nejlepší výsledky ve své historii. Součástí výročí je i rebranding webových stránek www.zebra.cz.

Zebra systems byla založena v roce 1993 a v 90. letech se věnovala především vývoji vlastního softwaru pro zdravotnictví a multimediálního a e-learningového softwaru. S přelomem tisíciletí se začala věnovat distribuci softwarových řešení pro ochranu dat a kybernetickou bezpečnost, přičemž prvním distribuovaným výrobcem se v roce 2003 stal Acronis. Dále přibyly značky GFI Software, Kerio, N-able, Cloudflare a AST. Dnes Zebra stabilně patří mezi tři nejlepší VAD distributory v České republice.

„Pokud bych měl odpovědět na otázku, jaké období za posledních 30 let bylo pro naši firmu to nejlepší, tak je to určitě současnost,“ řekl Zdeněk Bínek, zakladatel a ředitel společnosti Zebra systems. „Je to pravděpodobně tím, jak kritickou se během několika let stala IT infrastruktura pro fungování podniků a jakou důležitost dnes organizace věnují oblasti kybernetické ochrany. Díky tomu jsme od roku 2015 náš obrat zněkolikanásobili a do budoucna očekáváme další růst. Na tomto místě se určitě sluší dodat, že úspěchu bychom nikdy nedosáhli bez podpory našich partnerů, resellerů a MSP poskytovatelů.“

Zebra systems se v roce 2020 umístila v prestižním žebříčku 1 000 nejrychleji rostoucích evropských společností časopisu Financial Times. Ve stejném roce firma rozšířila svou geografickou působnost do regionu jihovýchodní Evropy, kam dodává svým partnerům v Srbsku, Chorvatsku, Slovinsku, Bosně a Hercegovině a dalších zemích.

Štítky: 

Profilová karta firmy

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Společnost Zebra systems s.r.o. je s více než 20 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značky Acronis a GFI Software a distributorem Cloudflare, N-able a Virtuozzo. O Acronis Acronis poskytuje řešení pro zálohování, ob novu po haváriích a bezpečné sdílení a synchronizaci dat.

Zobrazit detail firmy