Veracomp a Red Hat v Plzeňském pivovaru

23. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
Distributor s přidanou hodnotou Veracomp spolu s výrobcem Red Hat uspořádali tradiční setkání Red Hat Partner day. Letos se partneři sešli v Plzeňském pivovaře a krom proslaveného ležáku měli možnost ochutnat i přehled technických a obchodních novinek. Letošní ročník byl z hlediska účasti rekordní – přijelo více než 50 partnerů.

Partnerů mimochodem rok od roku přibývá v Česku i na Slovensku, kde letos poprvé proběhla ryze slovenská akce.

Setkání začalo obědem v pivovarské restauraci a teprve po něm následovala oficiální část: Úvodní slovo a přivítání pronesl Miloslav Hašek, business unit manager z Veracompu, a poté předal slovo Zdeňce van der Zwan, channel managerce z Red Hatu. Ta představila nové členy lokálního zastoupení a také technické odborníky. Vysvětlila, jak bude fungovat nové rozdělení rolí a vzájemná komunikace s partnery.

Po představení a týmových novinkách následovaly obecnější informace o současných trendech a dalším směřování Red Hatu včetně aktuálního stavu akvizice s IBM a stále populárnějších Red Hat Professional Services.

Úderem třetí hodiny odpolední se účastníci rozdělili na dvě skupiny – Sales a Tech – a podle toho se jim upravil program. Obchodníky si vzal na starost Radek Langkramer z Veracompu a před vitrážovým sklem doslova kázal na téma „Jak prodat Red Hat i vaší babičce“. Technici se pak mohli od Sergeje Goncharova a Davida Bečvaříka z Red Hatu dozvědět něco o OpenShiftu 4, virtualizaci a migraci dat či integraci Red Hatu se SAPem. Kdo potřeboval něco zařídit nebo vymyslet, mohl se také sejít s kýmkoliv z Red Hatu či Veracompu na soukromém setkání.

Po skončení akce následovala večeře a večerní prohlídka Plzeňského pivovaru včetně koštu klasicky připravovaného ležáku z dřevěných sudů. Po prohlídce bylo připraveno pohoštění a dost plzeňského piva pro všechny.

Obrazová galerie: