Veeam ocenil nejlepší české partnery roku 2017

23. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam)
Theatre Royal v Praze hostil na konci března více než 60 českých a slovenských partnerů společnosti Veeam Software. V uplynulém roce zaznamenal český Veeam 30% meziroční nárůst celkových tržeb, za což vděčí i úzké spolupráci s partnery. Ti nejlepší z nich byli oceněni na Veeam Partner Summitu 2018.

Během akce Veeam představil své plány pro rok 2018 a připravil prezentace o novinkách, které přináší novou generaci neustálé dostupnosti dat pro virtuální, fyzické a cloudové pracovní prostředí. Dále představil inovovaný Veeam ProPartner program, díky němuž mohou partneři využívat rozšířenou technickou podporu, poradenství a znalostní databázi i osvědčené postupy, které jim pomohou zajistit významný náskok před konkurencí. Veeam představil i novinky v programu Cloud & Service Provider (VCSP), který umožňuje poskytovatelům služeb získat konkurenční výhodu díky technologii dostupnosti určené speciálně pro cloud.

Vyvrcholením setkání bylo slavnostní vyhlášení nejlepších partnerů za rok 2017. Porota vybírala vítěze v pěti kategoriích v České republice i na Slovensku, přičemž rozhodovala výše podílu na celkových příjmech společnosti Veeam a komplexní marketingové úsilí, které jednotliví partneři v loňském roce vyvinuli.

Nejrychlejšího ročního růstu dosáhla v České republice společnost S&T CZ. Jako autor nejvýznamnějšího projektu roku byla oceněna společnost HPE. Společnosti AutoCont CZ a G2 server CZ zvítězily v kategoriích nejlepší SMB partner a nejlepší VCSP partner. Společnost Caleum získala titul nejlepšího prodejního partnera agentů.

Ze slovenských partnerů si cenu za nejrychlejší roční růst odnesla společnost TEMPEST. Nejvýznamnější projekt roku pochází od společnosti 3S.sk a nejlepšími partnery v kategoriích SMB a VCSP jsou AutoCont SK a GAMO. AutoCont SK bodoval dokonce dvakrát, když zvítězil i v kategorii nejlepších prodejních partnerů agentů.

Partnery setkání byly společnosti ExaGrid a G2 server CZ.

Štítky: 
Veeam
Fotogalerie: