Tradiční grilování se SWS

30. 6. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Společnost SWS již tradičně vždy v teplých měsících pořádá pro své partnery školení doplněné o odpolední grilování na zahradě sídla SWS v Praze. Tentokrát přišla řada na partnery zaměřující se na prodej serverů a datových úložišť značky Huawei.

Z důvodu parného odpoledne zkrátil přednášející David Takač, obchodní ředitel Entec Solutions, svou prezentaci na nejnutnější minimum s tím, že konkrétní dotazy bude moci zodpovědět posléze individuálně. V prezentaci se zaměřil především na podání nejdůležitějších informací o společnosti Huawei – o jejím výrazném růstu podílu na trhu. Přítomné seznámil s nejnovějšími rack servery v provedení 1U a 2U a úložiště pro SMB, které Huawei právě uvádí na český trh. Zároveň předvedl ukázkové možnosti při konfiguraci serverů a získání výrazných slev pro partnery. Poté ještě hostům připomněl partnerské portály, jejichž prostřednictvím mohou nakupovat a vše ukončil mottem: „Pojďme prodávat servery Huawei!“

Na přednášku navázalo grilování na zahradě pražské pobočky společnosti SWS. Partneři se mohli nerušeně konkrétně doptat na problémy, s nimiž by potřebovali pomoct. I při téměř nesnesitelném horku se za přispění kvalitně chlazených nápojů a piva rozproudila dobrá nálada, takže odpoledne i nadále pokračovalo ve velice uvolněné atmosféře.

Štítky: 
Huawei, SWS
Fotogalerie: