SWS vzala své partnery na kola na Vysočinu

30. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Distributor SWS uspořádal pro své obchodní partnery již tradiční letní akci, tentokrát v České republice na Vysočině. Dva turnusy partnerů čekala dopoledne v duchu produktových novinek od spřátelených výrobců a odpoledne na kolech nebo v doprovodném programu.

Společnost SWS ve spolupráci se značkami Asus, Brother, Canon, LG a Philips pozvala své obchodní partnery na cyklistický pobyt spojený se školením. Již tradiční setkání se tentokrát uskutečnilo v hotelu Vír na Vysočině.

Partnerské setkání probíhalo v první půlce června 2020 ve dvou turnusech. Dopoledne bylo věnováno školení spojenému s workshopem, kde byli partneři seznámeni s produktovými novinkami a marketingovými aktivitami plánovanými do konce roku.

Odpoledne bylo následně vyplněno cyklistikou. Zdatnější „bikeři“ zdolali náročné trasy, další skupiny využily nenáročné výlety do přírody. Komu se nechtělo sportovat, mohl navštívit blízké památky a zajímavá místa v okolí.

„Děkujeme všem partnerům za účast. Věříme, že byla akce přínosem jak pro resellery, tak i pro naše dodavatele. Těšíme se na další setkání v podobném formátu, které plánujeme na letošní podzim,“ uvedl eventový manažer SWS Jan Kábrt.

Obrazová galerie:
Štítky: 
ASUS, Brother, Canon, LG Electronics, Philips monitory, SWS

Profilová karta firmy

SWS a.s.

SWS a.s.

Firma SWS a.s. vznikla v roce 1991, má základní kapitál 130,485 mil. Kč a zaměstnává bezmála 300 pracovníků.
SWS a.s. je výhradně distribuční společností zabývající se nákupem a prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky a digitální techniky. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců.

Zobrazit detail firmy