SWS RoadShow po několika letech zpět na Slovensku

3. 12. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
V Košicích, Banské Bystrici a Trenčíně proběhla Roadshow, kterou společně uspořádala SWS a její dceřiná společnost na Slovensku SWS Distribution. Sérii produktových prezentací značek 3M, Acer, BenQ, Cyberpower, Eset, Fujitsu, HP, Lexmark, Microsoft doplnila prezentace firmy Entec Solution.

Stejně jako na podobné akci v ČR si každý účastník, který se dostavil včas na akci, v kole štěstí mohl vytočit zajímavé ceny od firmy Xiaomi.

Jako první před publikum předstoupil Marian Benkovič za firmu Entec Solution. Následovala prezentace firmy 3M, kterou společně uváděli Patrik Havrda a Michaela Čiháková. Vít Nezkusil a Matúš Vybošťok z BenQ hovořili o velkoplošných dotykových obrazovkách. Další sérii prezentací započal Tomáš Hubocký ze společnosti HP. Prezentace Lexmarku se chopil Martin Kozdera. Značku Acer pak prezentoval Konrad Korzeniowski.

Po obědě promluvil Vladimír Kuruc z Esetu. Novinkami ve spolupráci se zákazníky při prodeji produktů firmy Microsoft se prezentoval Jiří Karhánek. Dále prezentoval Aleš Hill ze společnosti Cyberpower. Servery Fujitsu a zálohovací řešení byly předmětem poslední prezentace před tombolou a ukončením celé akce. Její zástupci Ondřej Mrazík a Oldřich Trojan seznámili přítomné s produkty firmy a předvedli živě možnosti jejich správy.

Obrazová galerie:
Štítky: