SWS RoadShow od Ostravy po Plzeň

12. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Od Ostravy až po Plzeň proběhla v druhé půlce března série produktových RoadShow SWS v zastoupení značek Belkin, D-Link, Lenovo, Microsoft a Modecom. Celkově se v šesti českých a moravských městech sešlo přes 140 resellerů.

V dopolední části se obchodní partneři seznámili s prezentacemi IT výrobců nabitých informacemi o nejnovějších technologiích, promoakcích a novinkách včetně kompletního průřezu stávajícího portfolia produktů a služeb.

Jakub Ženka za Belkin v krátkosti probral historii firmy a prošel celé portfolio od nabíječek, autonabíječek, ochranných skel na telefony až po kabely, powerbanky a ochranná pouzdra pro běžné použití i sport.

Společnost D-Link zastupoval Marek Vyklický, který posluchače seznámil s aktuálním produktovým katalogem a možností získání projektových cen po zaregistrování. Z portfolia zmínil Wi-Fi síť Covr, kamery pro domácnost s ukládáním zdarma do Cloudu, switche pro průmysl a další.

Jan Bureš z Lenova upozornil na velkou změnu v řadě L, kam byl přidán model s úhlopříčkou 13” a to i v provedení Yoga. Byla představena nová mechanická dokovací stanice pro notebooky Thinkpad včetně Lenovo Carbon X1. Podsvícená klávesnice se nově objevuje už i v řadě ThinkPad E480 a E580.

Přednášku zahrnující průřez všemi licenčními programy, informace o obchodních příležitostech a aspektech spolupráce se společností Microsoft měl pod palcem SWS Unit manažer Jiří Karhánek.

Jiří Dědek z Modecomu svou prezentaci zaměřil gaming – představil různé produkty od PC skříní, přes zdroje, klávesnice, myši, podložky, repro soustavy.

Po každé přednášce probíhala interaktivní soutěž o hodnotné ceny, kdy zákazníci ze svých mobilních zařízení odpovídali na otázky týkající se jednotlivých prezentací.

„Naším cílem bylo obnovit tradici setkání partnerů formou RoadShow. Na akci jsme přivítali hojný počet účastníků a vzhledem k rostoucímu zájmu ze strany našich resellerů i ze strany výrobců již plánujeme další kolo RoadShow,“ řekl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Štítky: 
SWS
Fotogalerie: