SWS: Čejkovice obklopené technologiemi

28. 4. 2015. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Letošní 15. ročník setkání partnerů SWS se konal tradičně v areálu čejkovického zámku. Generální partner akce Dell zpestřil jubilejní setkání nepřehlédnutelnými leteckými motivy. Den nabitý přednáškami, produktovými výstavkami a workshopy doprovodil bohatý program a prozářilo slunečné počasí.
Posádka společnosti Dell obsluhovala nádvoří

S přednáškami a prezentacemi do Čejkovic dorazili zástupci předních společností působících na našem trhu. Samotné přednášky probíhaly paralelně v prostorách zámku, v podzámčí a v těsné blízkosti areálu se nacházely výstavky a stánky výrobců, kde si návštěvníci mohli osahat jednotlivé produkty a vyslechnout si další odborný výklad. Mnozí vystavovatelé svou prezentaci obohatili o různé speciality – u stánku Fujitsu se například čepovalo pivo a podávaly grilované klobásy, kdo zavítal k výstavce HP, ochutnal kvalitní kávu, od stánku Aceru mohli návštěvníci sledovat dron, který kroužil nad celým areálem, Samsung zval na prozkoumání virtuální reality pomocí speciálních brýlí a Galaxy S6.

Aktuality a informace partnerům na přednáškách předali vyslanci společností Dell, Lenovo, Novell, LG, Acer, Ricoh, Eset, APC, Cisco, Seagate, Lexmark, Xerox, Zyxel, Brother, Microsoft, Linksys, Belkin, SuSe, Kaspersky, MMD, ViewSonic, Sony, Canon, HP, Oki, Benq, Toshiba, Kingston a Konica Minolta. Na závěr přednášek byli pozorní posluchači odměněni věcnými dárky, drobné pozornosti střídaly větší ceny (tiskárny, tablety, spotřební materiál a další doplňky), o které se na některých přednáškách losovalo nebo soutěžilo. Za účast na deseti přednáškách a workshopu obdrželi návštěvníci od organizátorů jako dárek víno.

Nádvoří zámku patřilo Dellu, který byl generálním partnerem jubilejního 30. setkání. Dell pojal svou celkovou prezentaci v duchu letectví. Všichni, kteří Dell reprezentovali, měli autentickou pilotní uniformu, hostesky se proměnily v letušky. Celý koncept, za který je zodpovědná Líba Krejzlíková, podporovaly také nápisy na jednotlivých stanech a letištní hlášení, které se ozývalo z reproduktorů.

Po skončení odpoledních přednášek se návštěvníci přesunuli na workshopy do nedalekého sálu Orlovna. Před vstupem do sálu vystavoval Microsoft a své produkty zde prezentoval také Nikon. Vnitřní prostory Orlovny byl plné produktových výstavek a návštěvníci v hojném počtu si nenechali ujít příležitost si stánky důkladně prohlédnout a pohovořit s vystavovateli.

SWS si pro své partnery připravila řadu doprovodných aktivit, jako například autogramiádu, soutěž spočívající v sesbírání podpisů lidí z SWS, zajímavou odměnu si však návštěvníci mohli také vytočit na kole štěstí.

Během přestávek se v průběhu dne na pódiu objevovala taneční vystoupení a barmanská show, do které vystupující zapojil i návštěvníky, kteří si mohli vyzkoušet triky profesionálních barmanů. Kdo si chtěl vychutnat atmosféru vinařského kraje, mohl se oddávat degustaci vín a na své si přišli i milovníci horkých nápojů, pro které byla na nádvoří připravena ochutnávka čajů Sonnentor. Pro zájemce byla také zorganizována výprava do Templářských sklepů.

Večerní část zahájil generální ředitel SWS Evžen Varadinek, který všem poděkoval za účast. Na pódium přišel také generální ředitel Dellu Jiří Kysela, který přiblížil další strategii Dellu, poděkoval za spolupráci a společně pak oba vylosovali výherce tomboly a vyhlásili vítěze autogramiády, kteří si rozdělili hodnotné ceny.

Stanislav Skalička na pódiu prozradil, že dojde k vývoji komunikace SWS směrem k partnerům. Uvedl také, že přibližování se k partnerům bude SWS v dohledné době zkoušet prostřednictvím nástrojů instant messagingu a prozradil také, že se chystá další rozvoj partnerského programu Gold Partner.

Večer naplno rozjely odvážné dámy z SWS, které před zaplněným nádvořím zopakovaly tanec, který nacvičily při příležitosti vítězství v anketě Český IT distributor roku 2014.

Jubilejní 30. setkání vyvrcholilo vystoupením Zlatého slavíka Mekyho Žbirky, kterého doprovodila kapela a zpěvačka Marta. Jejich vystoupení sledovalo celé nádvoří, které se rychle zaplnilo do rytmu se pohupujícími návštěvníky. Následoval závěrečný ohňostroj a tím se SWS s jubilejním čejkovickým setkáním i s návštěvníky rozloučila.

Štítky: 
Fotogalerie: 
Letušky dokázaly, že jim tanec není cizí
Na pódiu se předvedl profesionální barman
Přednáška Dellu přiblížila další směrování společnosti
Piloti z Dellu na přednášce
Piloti z Dellu poskytovali servis u vystavených produktů
Gaming je na vzestupu a Dell reaguje
Petr Zajíček z Dellu (uprostřed)
Dell rozdával ceny a nádvoří se zaplnilo
Přednáškové sály byly plné
Jiří Sedláček na přednášce Oki
Přednášky probíhaly také v atmosférickém sklípku
Ivan Lukáš na přednášce Netgearu
Strážkyně Zyxel výstavky
Výstavky v podhradí
Virtuální realitu mohli návštěvníci okusit pomocí brýlí a Samsungu S6
K vyzkoušení byly i Windows 10
Workshop APC v Orlovně
Jiří Kysela, Evžen Varadinek a Stanislav Skalička na pódiu
Dámy z SWS ukázaly vítězný tanec naživo
Meky Žbirka s kapelou roztančil dav
Vystoupení Zlatého slavíka Mekyho Žbirky si nenechali návštěvníci ujít

Podobné články

Společenský večer DNS 2020

13. 2. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Slovanský dům se stal 23. ledna opět dějištěm honosného Společenského večera, který uspořádala pro své partnery společnost DNS jakožto poděkování za spolupráci v uplynulém roce. Čtěte více

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

COMPOS Distribution: Serverová konference

16. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost COMPOS Distribution uspořádala 9. října v prostorách vysočanského Clarion Congress Hotelu pátý ročník konference, jejímž hlavním tématem byly servery Supermicro. Své prezentace zde měli také zástupci společností Intel, Eset, Cisco a APC by Schneider Electric. Čtěte více

BlueStar a Innovative Solutions Show 2019

26. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V hotelu Holiday Inn na Vyšehradě se uskutečnilo 14. března první tuzemské setkání distributorské společnosti BlueStar určené českým a slovenským resellerům. Na akci se představili nejen zástupci společnosti BlueStar, ale prostor dostali také nejvýznamnější výrobci a současně partneři setkání, jako je Honeywell, Datalogic, ELO, Star a Zebra, jejichž produkty jsou součástí portfolia BlueStaru. Čtěte více