SWS a 37. Čejkovice ve znamení gamingu

23. 10. 2018. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Podzimní distributorské setkání, které SWS pravidelně pořádá v Čejkovicích, se letos konalo 11. října. Až nezvykle slunečné počasí dotvářelo příjemnou atmosféru jedné z nejdůležitějších IT akcí podzimu. Kromě přednášek a workshopů na návštěvníky čekal také zajímavý doprovodný program.

Také na podzim, ačkoliv počasí připomínalo spíše doznívající léto, se Čejkovice proměnily na místo, kde se sešli tuzemští reselleři se zástupci jednoho z největších IT distributorů i s reprezentanty nejvýznamnějších výrobců IT na našem trhu. Ti si s sebou na Moravu přivezli řadu informací, o které se s návštěvníky podělili na přednáškách, u stánků s produktovými výstavami a později také nad sklenkou vína od zdejších vinařů.

Generálním partnerem podzimního setkání byla společnost HP, která proměnila nádvoří zámku v herní zónu. Na počítačích OMEN by HP si návštěvníci mohli „zapařit“ hry jako CS:GO nebo PUBG. Ti, kteří měli zájem o tak trochu jiný herní zážitek, si mohli zkusit virtuální realitu s jednou z nejoblíbenějších VR her dneška Beat Saber. Jelikož je kompetitivní hraní na vzestupu, uspořádalo HP také fotbalový miniturnaj ve hře FIFA 19, při této příležitosti mohli účastníci vyzvat na souboj ligového fotbalistu Petra Švancaru. Součástí exhibice HP byla také freestylová show s „hakysákem“ v podání mistra světa Milana Bendy. Pro ty, které hry vyčerpaly, byl v zadní části nádvoří připraven další stan HP, tentokrát s barem, ve kterém se mohli občerstvit domácí limonádou. 

Ve venkovních prostorách zámku se nacházely také výstavky Sony, LG a Plustek. V podzámčí se v modrém stánku předvedl se svým portfoliem Brother. Venkovní prostory hrály všemi barvami – svůj stánek zde mělo Lenovo, HP, AOC a Philips, Belkin, Fujitsu, Asus, Microsoft, Acer, MSI a Samsung. Hřiště opět ovládl Dell, který s sebou přivezl pouťovou zábavu – autodrom, střelnici i cukrovou vatu. Ale také ostatní výrobci zde nabízeli tradičně více než jen produktové výstavky a odborné konzultace – návštěvníci si mohli vybrat z řady doprovodných aktivit.

Během dne probíhaly v zámeckých prostorách paralelně přednášky a prezentace. Lovecký sál, bar, sklep a restaurace hostily od deseti dopoledne téměř tři desítky přednášek a reselleři měli opět z čeho vybírat – zastoupení zde měli nejvýznamnější dodavatelé hardwaru i softwaru. Přednášky se týkaly zejména podzimních novinek v portfoliu a partnerské podpory. Pro posluchače si přednášející připravili také odměny – například Oki, Xerox i Konica Minolta obdarovaly vybrané šťastlivce tiskárnou, od Canonu si mohl jeden účastník odnést zrcadlovku Canon EOS 4000D, u BenQ se soutěžilo o designový monitor a od Avastu dostali všichni účastníci přednášky 10 NFR licencí pro řešení Avast Business Pro Plus. Účast na přednáškách ale odměňovala také SWS, která obdarovala účastníky deseti libovolných přednášek dvěma lahvemi moravského vína od zdejších vinařů. Odpoledne následoval přesun do nedaleké Orlovny, kde probíhal workshop a své produkty zde mělo téměř třicet výrobců. 

Večer byl na zámku připraven bohatý raut a vystoupení skupiny RockSet. Ještě před vypuknutím koncertu na nádvoří k přítomným promluvil Martin Souček z HP, který poděkoval resellerům i SWS za spolupráci. Poté na některé šťastlivce čekala řada zajímavých a hodnotných cen, v čele s cenou generálního partnera: novým notebookem HP Pavilion.Pro ty, kteří trávili večer v útrobách zámku, hrála ve sklepních prostorách cimbálovka Olina. Ti, kteří preferují akčnější program, měli možnost ve večerních hodinách absolvovat prohlídku templářských sklepů.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Společenský večer DNS 2020

13. 2. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Slovanský dům se stal 23. ledna opět dějištěm honosného Společenského večera, který uspořádala pro své partnery společnost DNS jakožto poděkování za spolupráci v uplynulém roce. Čtěte více

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

COMPOS Distribution: Serverová konference

16. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost COMPOS Distribution uspořádala 9. října v prostorách vysočanského Clarion Congress Hotelu pátý ročník konference, jejímž hlavním tématem byly servery Supermicro. Své prezentace zde měli také zástupci společností Intel, Eset, Cisco a APC by Schneider Electric. Čtěte více

BlueStar a Innovative Solutions Show 2019

26. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V hotelu Holiday Inn na Vyšehradě se uskutečnilo 14. března první tuzemské setkání distributorské společnosti BlueStar určené českým a slovenským resellerům. Na akci se představili nejen zástupci společnosti BlueStar, ale prostor dostali také nejvýznamnější výrobci a současně partneři setkání, jako je Honeywell, Datalogic, ELO, Star a Zebra, jejichž produkty jsou součástí portfolia BlueStaru. Čtěte více