Společnost DNS oslavila 20 let

21. 6. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Nejen pro zaměstnance nebo pro své partnery, ale i pro jejich drahé polovičky a děti v sobotu 17. června uspořádala společnost DNS oslavu 20 let své existence. V areálu Freestyle parku v pražských Modřanech se to hemžilo superhrdiny. Průběhem celého dne na téma DeN Superhrdinů v kostýmech Supermana a Supergirl provázeli moderátor Karel Kašák a vítězka osmé řady StarDance Veronika Lálová.

Program akce startoval už úderem třetí hodiny odpoledne. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť, za jejichž splnění získávaly nálepky a následně si mohly vybrat dáreček. Na stanovišti Spidermanův hod si vyzkoušely svou zručnost při hrátkách s jojem nebo řešily záhady u Hádankáře. Malí účastníci si mohli také zaskotačit na skákajícím hradu ve tvaru šaška či si zaskákat na mini bungee jumpingu. Ti, kteří nepřišli v kostýmu superhrdiny, se mohli nechat proměnit malbou na obličej v Superhero Factory. Moderátorka akce Veronika Lálová pak děti učila, jak se správně vlnit v rytmech písní Macarena nebo Chihuahua.

Program zpestřila dvě vystoupení parkourové skupiny In Motion, která si kromě neuvěřitelných skoků a salt připravila workshop pro děti. V něm se mohly naučit některé základní prvky parkouru. Dalším bodem programu byl slavnostní proslov výkonného ředitele DNS Petra Kuliše, který zhodnotil, že největším úspěchem DNS je to, že už 20 let může na trhu působit jako VAD distributor. Mnoho dalších let DNSce popřál i její hlavní akcionář Hynek Tyl, k jehož přání se přidal i frontman kapely No Name Igor Timko. Následovalo rozkrojení dortu, kterého se chopil Petr Kuliš, a poté přišel na řadu zlatý hřeb dne, koncert kapely No Name. Slovenští hudebníci svými písněmi i choreografií rozhýbali a rozdováděli své publikum. Po skončení koncertu odstartovala na palubě lodní restaurace Port62 videodiskotéka, kde se tančilo až do ranních hodin. 

Štítky: 
DNS
Fotogalerie: