Společenský večer DNS

30. 1. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing a DNS)
Společnost DNS, jeden z nejvýznamnějších distributorů s přidanou hodnotou na tuzemském trhu, uspořádala 22. ledna honosný Společenský večer, který se odehrál v prostorách Slovanského domu.

Moderování akce se ujal zkušený moderátor Petr Říbal. Jako první před hosty vystoupil „dočasný“ výkonný ředitel DNS, Petr Jirků, který ve svém projevu přítomným poděkoval za spolupráci v roce 2018, která se podepsala na bezmála třímiliardovém obratu společnosti. Neméně důležitým sdělením bylo také oznámení, že se pozice výkonného ředitele DNS ujme Pavel Klimuškin. Přítomným partnerům přišel poděkovat také Hynek Tyl, předseda dozorčí rady.

Po oficiální části následovalo vystoupení violoncellistky Terezie Kovalové, kterou vystřídala kapela Party Leaders – ta v několika tematických blocích bavila hosty až do noci. Zábavu doplnilo pole dance představení v podání mistryně ČR a světa Růženky Kunstýřové a také taneční číslo LED dance. Pro ty, kteří pojali oslavy opravdu důkladně, byl k dispozici program i občerstvení až do brzkých ranních hodin.

Obrazová galerie:
Štítky: