Sokolovna přivítala VIP partnery Dellu

25. 2. 2015. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Potřetí v řadě přivítala VIP partnery společnosti Dell průhonická Sokolovna – a opět to byla skvělá party s dostatkem všeho nezbytného.
Jiří Kysela, generální ředitel Dell Computer CZ

Na úvod všechny přivítal generální ředitel českého Dellu Jiří Kysela a dal slavnostně pokyn k ještě slavnostnější prezentaci – rekapitulaci roku minulého a několik vizí a zpráv pro partnery v roce letošním.

„Daří se nám výborně!“

Jestliže v souvislosti s rokem 2014 zaznělo nějaké hodnocení, pak bylo nadmíru pozitivní – český Dell totiž prožil z pohledu obratu nejlepší rok ve své historii – a nemalou mírou za to vděčil právě spolupráci s partnery. Velká změna, kterou byl odchod společnosti z burzy a návrat pod křídla svého zakladatele Michaela Della, se projevila i v České republice. A to pozitivně. Letošní rok bude ve znamení pokračování stabilizace vztahů se stávajícími partnery a otevření dveří pro nové.

„Máme portfolio od A do Z!“

Mikrofon si od Jiřího Kysely vypůjčil Pavel Halfar, channel sales manažer, který ještě dopřál přítomným partnerům něco statistik a slíbil větší podporu prodejního týmu právě pro kanál. Představil i novou kolegyni Evu Koutnou, která bude mít nově na starosti Dell Software. Poté se již ke slovu dostalo osvědčené a nesmírně populární trio Hájek-Bačina-Zajíček.

Marketing manažer Stanislav Hájek zdůraznil roli partnerského portálu a vypíchl hlavní motto Dellu: „Jsme jediní, kdo má řešení od A do Z!“ Na trhu se proto chce Dell profilovat jako skutečný end-2-end výrobce. Ondřej Bačina si vzal tradičně na paškál novinky v serverové oblasti (včetně předváděčky jedné absolutní novinky) a Petr Zajíček partnery poučil o noteboocích a počítačích – včetně (pravdivé) anekdoty o tom, jak slovenští novináři otestovali odolný notebook (vydržel brutální bratislavské radovánky na sněhu a byl na večeru k dispozici!).

„Dá si někdo sklenku koňaku?“

Po prezentaci již nic nestálo v cestě příznivcům lahodného francouzského koňaku z palírny Bonaventure Godeta – včetně světového unikátu – bílého koňaku Antarctica, jež je radno píti na ledu! Po ochutnání všech druhů začali číšnice a číšníci nosit na stůl vybrané lahůdky a volná zábava se protáhla až do pozdních nočních hodin.

Štítky: 
Fotogalerie: