Setkání partnerů SWS v Krkonoších

31. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Společnost SWS 19. a 20. května 2022 uspořádala další ročník svého tradičního setkání partnerů v Krkonoších. Mimo přednášek, prezentací a workshopů na partnery v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou čekalo i sportovní odpoledne, několik soutěží nebo večerní stand-up show Miloše Knorra.

Čtvrteční dopoledne bylo vyplněno přednáškami, prezentacemi a workshopy firem Acer, APC, Asus, Brother, Eset, Fujitsu, HP, Lenovo a ViewSonic.

V odpoledních hodinách účastníky přivítal moderátor Ondřej Carda a pozval je na aktivně-sportovní odpoledne v okolí hotelu. Partneři soutěžili v lukostřelbě, bungee runningu, hledání „pípáků“, balancování na slack linu a v nejoblíbenější disciplíně – střelbě na létající holuby. Nejlepší sportovní výkony byly v průběhu večerního programu oceněny. Část partnerů, která chtěla zažít trochu větší adrenalin, sjížděla na bobové dráze. Někteří partneři dali přednost výšlapu na nejvyšší horu Česka s tím, že nechyběla možnost svést se lanovkou.

Večer byl vyplněn primárně zábavou. Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS, poděkoval partnerům za účast i za spolupráci, došlo na předání hodnotných cen vítězům odpoledních soutěží a Miloš Knorr bavil hosty svou stand-upovou show. Po ukončení vystoupení Miloše Knorra začal hrát DJ, hosté se bavili tancem nebo zkoušeli štěstí v Acer kasinu a vyhrané body mohli vyměnit za ceny. Nechyběly ani chutné drinky v několika variacích.

Během pátečního dopoledne proběhly přednášky společností AOC/Philips, Entec/Huawei, D-Link a Microsoft. Akci následně uzavřela bohatá tombola a  společný oběd.

Další fotografie ze setkání si můžete prohlédnout zde.

Video : 
Obrazová galerie:
Štítky: 
Acer, AOC, APC by Schneider Electric, ASUS, Brother, D-Link, Entec Solutions, Eset, Fujitsu, HP Inc., Huawei, Lenovo, Microsoft, Philips monitory, ViewSonic

Profilová karta firmy

SWS a.s.

SWS a.s.

Firma SWS a.s. vznikla v roce 1991, má základní kapitál 130,485 mil. Kč a zaměstnává bezmála 300 pracovníků.
SWS a.s. je výhradně distribuční společností zabývající se nákupem a prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky a digitální techniky. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců.

Zobrazit detail firmy