Setkání obchodních partnerů SWS v Rakousku

30. 1. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Ve druhé polovině ledna 2018 se v Kaprunu odehrálo setkání obchodních partnerů spojené se školením, které uspořádala společnost SWS a které se stalo již tradicí. Semináře se zúčastnili jak dodavatelé světových IT značek, tak reselleři.

Pozvání na seminář přijalo přibližně 80 zákazníků a 20 zástupců výrobců z portfolia společnosti SWS. Účastníky při příjezdu vítal osobně Jan Kábrt, eventový manažer SWS, který všem popřál příjemný pobyt a při té příležitosti připravil jménem společnosti SWS pro každého dárek.

Přednášky

Celodenní program byl nabitý. Dopoledne i odpoledne proběhla v prostorách penzionu dvě pásma prezentací, které vždy zahájil unit manažer SWS. Partneři si tak mohli vyslechnout informace o kompletním průřezu portfoliem společnosti, byly představeny nejnovější data vývoje tuzemského IT trhu a stávajících trendů spolu s prodejními a marketingovými novinkami pro rok 2018.

Poté byli partneři pozváni na přednášky IT výrobců (Microsoft, APC, Lenovo, Belkin, MMD, CyberPower, Acer, Konica Minolta, Sony, LG, Canon, Fuji, Kingston, Asus, Brother, HP, Ergotron), kteří již představovali svá stávající portfolia, služby, prodejní strategii a budoucí produktové novinky. Reselleři ocenili možnost přímé komunikace se zástupci IT dodavatelů.

Nedílnou součástí byla i volná zábava

SWS pro své účastníky připravila bohatou zábavu pro zpříjemnění pobytu. Na odpolední prezentace navazoval doprovodný program, bohaté občerstvení a příjemně strávený večer.

Fotogalerie: