Serverové setkání ASBIS CZ v komiksovém stylu

5. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
ASBIS CZ již každoročně zve své partnery na školení BYOS (Build Your Own Server). To letošní se uskutečnilo 21. května v hotelu Tři Věžičky nedaleko Jihlavy a účastníci se mohli kromě nejnovějších informací těšit na zábavu ve společnosti oblíbených komiksových postav.

Přes sto účastníků akce pozdravil generální ředitel ASBIS CZ Petr Dupák, jenž mimo jiné podotkl, že kromě oblasti VAD a volume distribuce se společnost nově zaměřuje i na oblast byznysových řešení.

Po úvodním slovu přišly na řadu prezentace. Program byl nabitý informacemi a produktovými novinkami. Na akci se představili čeští i zahraniční zástupci firem AIC, AMD, Asus, Eaton, Gigabyte, Infortrend, Intel, Kingston Legrand, Microsoft, Prestigio, QNAP, Seagate, Supermicro a Western Digital. Během prezentace Infortrend navíc společnost ASBIS převzala ocenění Distributor roku.

Praktické ukázky využití produktů od dodavatelů našli partneři ve výstavní části. U stánku Prestigio si mohli zákazníci vyzkoušet například MultiBoard o velikosti 75“ a také mohli vidět, jak funguje s konferenční kamerou Logitech.

Večerní program s názvem Vítejte ve světě superhrdinů byl plný postav z oblíbených komiksů. Večerem provázely tanečnice s pool dance vystoupením a také s adrenalinovým vystoupením na akrobatických šálách. Hosté se nechali zvěčnit karikaturistou jako superhrdinové. Pro silnější byl připravený siloměr od Hellboye a fantastickými karetními triky hosty Joker bavil. Soutěžechtiví se mohli zapojit do připravených kvízů a závěr akce zpestřila bohatá tombola.

Obrazová galerie:
Štítky: