SecNet: Setkání přátel bezpečné infrastruktury

31. 5. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DNS a DCD Publishing)
Ve dnech 24. a 25. května uspořádala společnost DNS v prostorách barokního zámku Liblice sedmé partnerské setkání SecNet 2012 s podtitulem Setkání přátel bezpečné infrastruktury.

SecNet je odborná konference, na které jsou ze strany výrobců podávány prodejcům informace o nových technologiích a trendech v oblasti informační bezpečnosti a počítačových sítí.

Během let, jak dochází ke konsolidaci trhu, přichází na tuto konferenci čím dál více velkých a známých výrobců, kteří prezentují technologie, které dříve vůbec neměly v sortimentu (Dell, IBM, HP).  Na druhé straně se objevují výrobci s novými perspektivními technologiemi i z České republiky. Příkladem byla společnost AdvaICT se svojí Network Behaviour Analysis – tedy analýzou chování účastníků sítě.

Úvodní přednáška pana Jiřího Toboly byla průřezem současné architektury zabezpečení informačních systémů. Novinkami na SecNetu byly technologie F 10 a SonicWall, které zde nikdy dříve nebyly prezentovány.

Součástí semináře byl i technologický koutek, kde byly k vidění přední technologie pro zabezpečení sítí. Za všechny jeden příklad. Byla předváděna technologie společnosti Radware ochrana proti DDoS útokům, která je schopná na základě analýzy provozu vytvářet automaticky signatury útoků a podle takto vytvořených pravidel útoky filtrovat.

Partnery setkání byly společnosti Check Point a IBM (Gold partneři), SafeNet, Enterasys, Thales, Dell, Fortinet, Ruckus, Radware, AdvaICT, HP a Next I/O.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Podobné články

Na Jupiter s Hitachi a DNS

25. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Při příležitosti představení nového enterprise řešení Jupiter připravily společnosti Hitachi Vantara a DNS prezentaci ve velkém stylu. Akce se odehrála 17. října ve 109 metrech nad zemí v prostorách pražské restaurace Aureole, díky čemuž si mohli návštěvníci užít nejen krásný výhled na Prahu, ale být také o něco blíže Jupiteru. Čtěte více
Účastníci turnaje DNS 9ers Golf Cup před vyhlášením výsledků

DNS 9ers Golf Cup v Motole

12. 7. 2013. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing)
Už čtvrté kolo 9ers Golf Cupu pořádaného DNS pro partnery HP se tentokrát odehrálo na greenech v Golf Clubu Motol. Hrálo se o plakety a hodnotné ceny, celkem přijelo téměř dvacet účastníků z řad partnerů DNS. Mediálním partnerem byl Reseller Magazine a Reseller Magazine OnLine. Čtěte více
Petr Václav, produktový manažer divize Dell ve společnosti DNS

DNS: Petr Václav

2. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: DNS)
Tým divize Dell společnosti DNS v červnu posílil Petr Václav, který nastoupil na pozici produktového manažera. Čtěte více

DNS představilo vlastní prostředí pro testování – LiveLab

20. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: DNS)
Divize Infrastruktura společnosti DNS nabídla svým obchodním partnerům další přidanou hodnotu. V červnu tohoto roku spustila LiveLab, prostředí pro vyzkoušení funkčnosti a vlastností technologií vybraných výrobců. Čtěte více