Punkový koncert na TP-Link Day 2

15. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Dne 2. června 2022 se (již tradičně) setkali partneři a distributoři společnosti TP-Link v rekreačním středisku Kletečná na malebné Vysočině. Stejně jako při předchozím setkání bylo i tentokrát téma ryze punkové – hlavními lákadly byly po minulých Třech sestrách hned dvě hudební skupiny, Wohnout a Horkýže Slíže.

Partnerské setkání začalo již tradičně obědem. První partneři se však sjížděli už od 11. hodiny, aby se mohli včas ubytovat v klasických táborový chatkách, které dokreslovaly uvolněnou atmosféru.

Program byl velmi nabitý a na první část, složenou z workshopů, bylo účastníky nutné rozdělit do třech skupin, aby je bylo možné vměstnat do prezentačních místností, jejichž kapacita byla i tak zcela naplněna. Jelikož tým TP-Linku při organizaci akce kreativitou opravdu nešetřil, mohli se partneři těšit z přednášek jako „Jsem chytrý a deconalý“ (meshové systémy Deco), „Svaz československých ISP/SMB bohémů“ (novinky pro SMB a ISP), nebo „OMADA donaha“ (novinky v B2B řešení OMADA).

Kdo měl ještě zájem a mozkovou kapacitu, mohl absolvovat dodatečné worshopy „Neřeším, přepínám…“ o TP-Link switchingu nebo „Gponovou nakládačku od Karlose“ zaměřenou na ISP partnery, kteří se soustředí i na optické řešení sítí. Všechny workshopy byly vedeny v duchu punkové nálady a připraveny vtipnou formou, takže o potlesk nebyla nouze.

Po odborné a pracovní části se všichni vrhnuli na pouťové atrakce. Připravena byla střelba na střelnici, siloměr s kladivem, či nafukovací „battle-ball“ hrad. V duchu příprav na koncert si každý mohl upravit svůj styling tetováním, plackami na tričko nebo punkovými účesy s divokými barvami. Členové TP-Link týmu šli samozřejmě všem příkladem a jejich kolotočářsko-punkový styling probudil úsměv na tváři nejednoho partnera.

Večerní koncert skupin Wohnout a Horkýže Slíže nikoho nešetřil a jejich vystoupení bylo báječným zakončením pohodového dne. Jejich hity „Svaz českých bohémů“ a „Mám v pi.. na lehátku“ roztopily punkový kotel na maximum a staly se pomyslnou třešinkou na dortu TP-Link Day 2. After párty se pak táhla až do brzkých ranních hodin.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

TP-LINK Czech s.r.o.

TP-LINK Czech s.r.o.

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové access pointy, 3G routery, ADSL modemy, adaptéry pro zapojení do domácí elektrické sítě, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailu support.cz@tp-link.com. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 212 812 622 nebo live chat na našich oficiálních stránkách www.tp-link.com.

Zobrazit detail firmy