Promise Group vstupuje na český trh

28. 9. 2023. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V prostorách Občanské Plovárny se 13. září představil nový Microsoft Value-Added distributor, Promise Group, který v Praze otevřel svou pobočku pro český a slovenský trh.

Hosty přivítal Martin Ulčák, channel sales lead, a následně předal slovo Piotru Paszczykovi, CEO Promise Group, který představil Promise Group jako společnost s více než 30letou historií, jež se řadí mezi největší regionální Value-Added partnery společnosti Microsoft. Paszczyk uvedl, že díky dobře zavedené a silné pozici na trhu a více než 200 technických expertů je společnost schopna naplnit veškerá očekávání svých partnerů i zákazníků.

Skupina patří mezi největší technologické společnosti v Polsku a má rozsáhlé zkušenosti s projekty v oblastech financí a pojišťovnictví, energetiky, stavebnictví, veřejné správy a dalších. Své zkušenosti chce nyní využít i na dalších trzích, kam expanduje, včetně České republiky a Slovenska.

„Naši filosofii a praxi reprezentují důvěryhodnost a kompetence. Více než tři dekády na trhu nás naučily, jak důkladně porozumět specifickým potřebám našich klientů a jak je strategicky navigovat – a to jak v oblasti technologických inovací, tak i v oblasti podnikové efektivity,“ uvedl Piotr Paszcyk. „Naším cílem je poskytnout holistickou podporu ve fázích implementace a adaptace řešení, zahrnující cloudové služby, kybernetickou bezpečnost, správu dat a licencování. Zároveň usilujeme o zlepšení týmové spolupráce a efektivity prostřednictvím moderních pracovních technologií,dodal.

Jako další se ujala slova Małgorzata Domańska-Skrok, distribution department director: „Svým partnerům poskytujeme specializovanou podporu, protože ve světě CSP je to něco, na co se Microsoft u distributorů a partnerů spoléhá. Také s partnery diskutujeme o jejich obchodním plánu, příležitostech na trhu, poskytujeme marketingovou pomoc a s obchodním týmem pomáháme s růstem obchodu. To, co děláme, a jsme tím také velmi známí, je připravenost pro partnery ve smyslu školení, pořádání webinářů nebo workshopů určených nejenom pro vás, ale i pro vaše zákazníky.“

Následně se ke slovu dostal opět Martin Ulčák, který představil tým pro Českou republiku a Slovensko. Na podiu jej doplnili Michal Marko jako pre-sales manager a Katarína Imre jako cloud partner manager. Ulčák také názorně ukázal propracovanou platformu a marketplace, které Promise Group svým partnerům poskytuje plně lokalizované. Ve stručnosti také zmínil připravovaný partnerský program Promise Loyalty Club, který mohou partneři využívat k čerpání různých výhod plynoucích ze spolupráce.

V  závěru dostal slovo Jakub Stachecki ze společnosti Xopero, jejíž je Promise Group autorizovaným distributorem, a představil profesionální back-up řešení.

Po skončení oficiální části následoval bohatý raut, živá hudba a možná přišel i kouzelník (ano, přišel).