Proběhl 3. ročník ATC Cloud Enterprise Roadshow

31. 1. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers uspořádala minulý týden již 3. ročník ATC Cloud Enterprise Roadshow. Celkově se ve třech českých městech sešlo 181 resellerů.

Během tří dní se v Ostravě, Brně a Praze sešli reselleři AT Computers, aby si na 11 přednáškách vyslechli nejnovější informace od světových i tuzemských výrobců ohledně cloudových a podnikových řešení.

Své zastoupení zde měly firmy BenQ, Cisco, D-link, Dell, Honeywell, Kaspersky, Lenovo, Microsoft, Seagate a TP-link. Nechyběla ani přednáška AT Computers plná novinek o nabízených produktech a službách. Reselleři se mohli zastavit i na výstavkách jednotlivých výrobců a zeptat se na další informace.

Účastníci během přednášek dostávali za svou aktivitu a dotazy žetony, které si po poslední přednášce mohli směnit za dárky v tradiční tombole. Na závěr se také losovali výherci produktů TP-link a jeden účastník byl odměněn luxusním rumem z ostrova Mauricius.

„ATC Cloud Enterprise Roadshow je akce náročná na plánování i organizaci, ale zájem našich resellerů ukazuje, že osobní přístup a setkání stále oceňují. A je tedy pro nás radost roadshow uskutečňovat,“ uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Štítky: 
AT Computers
Fotogalerie: