Premiérové setkání eD Profi navštívilo 27 IT výrobců i Miloš Knor

4. 5. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Nová síť eD Profi má za sebou první akci pro české partnery. Ve středu 25. dubna ji navštívilo 207 účastníků, kteří ve vinařské oblasti jižní Moravy zhlédli 15 odborných přednášek i hodinovou stand-up comedy show.

Úvodní přednášky v mikulovském hotelu Galant se ujal marketingový ředitel eD system Daniel Vondráček, který všem zúčastněným představil novou partnerskou síť prodejců IT a komunikační techniky. „eD Profi vzniklo na počátku dubna sloučením české sítě Klikman a slovenské Digipro. Značka tak zastřešuje více než 260 prodejen v České republice i na Slovensku,“ uvedl Daniel Vondráček, marketingový ředitel eD system. Partnerům představil pilotní kampaň na podporu značky ve vybraných regionech a nastínil směřování sítě.

Po úvodním slovu následovaly tři bloky přednášek a prezentace novinek v portfoliích 27 IT výrobců, jako jsou Lynx, HP, Samsung, Meizu, NEC nebo Canon.

„IT odborníky večer u mikrofonu vystřídali komici Miloš Knor, Adéla Elbel a Pavel Tomeš, kteří publikum rozesmáli hodinovou stand-up show,“ uvedla organizátorka akce Martina Brauner s tím, že atmosféru jižní Moravy si pak účastníci akce vychutnali ve sklípku během degustaci vín.

Štítky: 
eD system a.s.
Fotogalerie: