Potkali se U Medvídků v zeleném

3. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
LAMA Plus obnovila svou tradiční partnerskou akci v Praze U Medvídků. Sérii setkání přerušila doba covidová, ale v polovině října si opět mohli zástupci výrobců a partneři největšího specializovaného distributora spotřebního materiálu a PC doplňků „u nás“ pochutnat na lahodném zlatém moku z místního pivovaru.

Odpolední akci zahájil U Medvídků majitel společnosti Roman Lamacz a s potěšením přivítal všechny účastníky včetně zástupců výrobců Epson, Brother, Xerox a Dymo, kteří si připravili prezentace o novinkách v sortimentu tiskáren a spotřebního materiálu. Poněkud netradičně se k prezentacím připojila i specialistka v oboru ergonomie. Spolupráce distributora s odborníkem na ergonomii prohlubuje znalosti i nabídku v tomto oboru a bez obav se tak může LAMA Plus nazývat specialistou na Ergonomii pracovního místa. Dále přednášky výrobců doplnily prezentace s nabídkou herního vybavení a nábytku značek Marvo, Ultradesk či E-Blue a další zprávy ze světa LAMA Plus.

Informační část setkání zakončil a zábavnou etapu nastartoval bohatý raut, ke kterému samozřejmě nechybělo vyhlášené medvídkovské pivo.

A proč byla barvou letošního setkání zvolena zelená? Protože zelená je barva šťastného čtyřlístku, zeleného svatého Patrika a obecně barvou, která se váže k Irsku. A právě v irském duchu se konal celý večerní program partnerského setkání. Skupina skvělých irských tanečníků Rinceoirí všechny naladila na irskou notu, následně si pak účastníci formou kvízu vyzkoušeli, jak jsou na tom s vědomostmi a znalostmi o Irsku a hlavně, všichni příznivci dobrého pití mohli ocenit irskou whiskey ve své čisté chuti, ale i jako součást míchaných drinků, které se podávaly ve speciálním irském baru.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

LAMA Plus s.r.o.

LAMA Plus s.r.o.

Největší specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků v ČR a SR. Více než 12.000 položek v sortimentu od více než 80 výrobců, cca 3 mil kusů zboží skladem. DISTRIBUTOR SPECIALISTA Od roku 1990 se LAMA Plus specializuje na spotřební materiál a doplňky k výpočetní a kancelářské technice. V této oblasti patříme ke špičce v rámci Evropy – nabízíme jak originální, tak kompatibilní spotřební materiál a doplňky, včetně vlastní značky LOGO – to znamená více než 12.000 položek.

Zobrazit detail firmy