Podzimních eD workshopů se zúčastnilo na 200 resellerů

19. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Zástupci distributora eD system, jejich zákazníci a dodavatelé se během října setkali na tradičních pobočkových workshopech. Tentokrát v Ostravě, Pardubicích, Praze a Starém Městě u Uherského Hradiště.

Partneři na setkáních měli možnost vidět prezentace značek BenQ, Brother, Epson, Fujitsu, Lenovo, Lynx, Microsoft, NEC nebo Vivotek. Na každém z workshopů pak pracovní část ukončila tombola, která zároveň otevírala večerní program.

„Na každé z akcí následovala v příjemné atmosféře volná zábava s rautem a doprovodným programem, kde měli partneři prostor na osobní setkání se zástupci značek a eD obchodníky,“ uvedla marketingová specialistka Lenka Paříková, která společně s event manažerkou Martinou Brauner podzimní workshopy organizovala.

Sérii workshopů zahájilo eD 3. října v Ostravě v klubu Rock&Roll Garage. Kromě IT novinek zaujala účastníky i mobilní kavárna společnosti Laura Coffee, která byla součástí večerního programu. Partneři mohli nejen ochutnat vynikající kávu, ale dokonce si i nechat vytisknout vlastní obrázek na její mléčnou pěnu.

Další z workshopů následoval 10. října v Dašických sklepích. Tam zákazníci pardubické pobočky během večerního programu testovali své hráčské dovednosti v mobilním kasinu.

Brněnská pobočka se svého setkání dočkala 17. října ve Starém Městě u Uherského Hradiště. „Využili jsme možnost spolupráce s naším partnerem, společností STEELMET, a workshop jsme uspořádali v prostorách jejich kongresového centra. Před školící části se partneři mohli zúčastnit prohlídky areálu a provozu společnosti STEELMET a KOVOZOO, kde jsou různé druhy již nepotřebného odpadu znovu použity na výrobu jedinečných výtvorů, které dělají radost nejenom dětem,“ popsala jedinečný program Lenka Paříková.  V přednáškovém bloku účastníky zaujala prezentace Microsoftu. Tu si připravila Petra Bartošová, která svou přednášku propojila se soutěží, do které se interaktivně zapojili všichni partneři v sále. Večer si účastníci workshopu užili adrenalin na polygonu v off-roadovém centru a následně tento zážitek zapili na degustaci vína z vinařství Rochůz.

Podzimní „worshopovou jízdu eD“ zakončilo 24. října v prostorách Galerie kavárny Louvre v historickém centru Prahy. Účastníci mohli v průběhu celého workshopu ochutnat vynikající gastronomické kousky a večer se nechat okouzlit vystoupením profesionálního kouzelníka Raye Salmana.

Obrazová galerie:
Štítky: