Pikantní Novoroční číše 2012 s Oki

24. 1. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: Oki)
Oki pozvala svoje partnery z řad distributorů a prodejců na tradiční Novoroční číši, která se opět konala ve sportovním centru Olympia ve Všenorech u Prahy. Setkání zahájil Miroslav Tyburec, z videozáznamu k hostům promluvil generální ředitel Andrej Magyar. Ocenění předávali Miroslav Tyburec, Jiří Sedláček a Martin Kozdera.
Setkání Oki se neslo ve znamení pálivých chilli papriček

Nejlepším partnerem v prodeji tiskáren Oki byla společnost Hisys, na druhém místě Robinco CS a jako třetí se umístila Alza CZ. Dalšími oceněnými byly společnosti C System CZ, Notes CS, Ditcom, AutoCont CZ, Petr Jirchář – Incopy, Senta a ČDT - Informační Systémy.

Nejlepším distributorem tiskáren Oki byla společnost JVM Computers, na druhém místě pak eD‘ system Czech a na třetím SWS.

Program pokračoval soutěží v bowlingu družstev, rautem a degustací piva, chilli papriček a vína, ochutnat bylo možno i vynikající čokoládu. Úspěch slavily zejména chilli papričky.

Začínalo se u jalapeňos, pokračovalo různými dalšími druhy, včetně habaneros, stupnici završovaly ty nejpálivější na světě naga jolokia s hodnotou okolo milionu SHU, tj. dvacetkrát pálivější než klasické chilli. Papričky jalapeňos jsou proti nim doslova „nic“.

Fotogalerie: