Partnerské setkání EMC & Avnet v Grébovce

6. 9. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DCD Publishing)
Divize EMC společnosti Avnet uspořádala pro své obchodní partnery setkání. Akce se odehrála v Havlíčkových sadech v Praze. Do pavilonu Grébovky a jeho okolí zavítalo 70 obchodních partnerů – šlo o jednu z největších letošních akcí této EMC divize Avnetu.

V první části programu představil Pavel Salák (generální ředitel Avnetu) nového EMC Business Unit Managera, Vlastimila Horáka, který o sobě řekl pár slov. Následně odpoledne a podvečer využil k osobnímu seznámení a diskuzi s partnery.

Pavel Salák zároveň přebral z rukou Pavla Bartáka (Indirect Sales Manager v EMC) cenu pro Avnet za nejlepšího distributora EMC za rok 2011. V další části přednášky hovořil Pavel Barták o novinkách z oblasti EMC (produktové novinky, promo, obchodní tým, partnerský program).

Po přednáškách na závěr formální části akce došlo na předávání upomínkových plaket zástupcům společností, kteří dosáhly partnerské úrovně EMC Velocity Signature Partner, EMC Velocity Premier Partner, EMC Velocity Affiliate Elite Partner a EMC Velocity Affiliate Partner. Toto ocenění dostalo 20 společností.

Zvláštní cena byla udělena společnosti Comparex za obchodního partnera roku 2011 a společnosti DataStorage za backup partnera roku 2011.

Neformální část byla věnovaná grilování a nechyběl doprovodný program. Všichni měli možnost zahrát si kuželky, kroket, potrápit hlavu díky hlavolamům, anebo si zahrát poker.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Téma měsíce – Internet věcí

29. 3. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Pokud vás zajímají aktuality z oblasti Internetu věcí, jste na správném místě. Se svými případovými studiemi a komentáři se zapojily společnosti Avnet, Cisco, KPCS, O2 IT Services, SAP a Sophos a vy se tak dozvíte něco o využití IoT v průmyslu, v oblasti správy odpadů, bezpečnosti, extrémních závodů i průzkumu Marsu. Čtěte více

Prieskumník Marsu

23. 3. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Avnet Technology Solutions)
Spoločnosť Avnet použila model robotického vozidla na prieskum Marsu (rover), čím demonštrovala celkový obraz využitia IoT. Čtěte více

Tech Data dokončila akvizici divize Technology Solutions společnosti Avnet

1. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Společnost Tech Data dokončila akvizici divize Technology Solutions společnosti Avnet. Vznikl tak globální distributor IT řešení s nabídkou pokrývající širokou škálu řešení od datových center až po prvky chytré domácnosti s přesahem do oblasti distribuce s přidanou hodnotou. Čtěte více

Avnet a IBM spolupracují v oblasti internetu věcí

24. 2. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avnet)
Společnost Avnet uzavřela spolupráci se společností IBM s cílem urychlit uvádění IoT řešení na trh. Pod vedením svého týmu Technology Solutions bude společnost Avnet spolupracovat se společností IBM na vytvoření společné laboratoře Watson IoT v nově otevřeném globálním centru Watson IoT společnosti IBM v Mnichově. Avnet zařízení využije pro předvádění, demonstrace, vývoj a prodej inovativních IoT řešení. Čtěte více