Partnerské setkání 2N hostilo distributory z celého světa

25. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: 2N Telekomunikace)
Společnost 2N Telekomunikace, dodavatel IP interkomů, komunikačních a přístupových systémů, ve dnech 20. a 21. září 2018 pozvala do svého sídla v pražských Modřanech své distributory z celého světa na tradiční, v pořadí již třinácté, Partnerské setkání.

Původně české společnosti 2N, kterou v roce 2016 koupil švédský výrobce bezpečnostních kamer Axis Communications, se i pod novým vedením dobře daří a celosvětově roste. Během dvou intenzivních dnů měli účastníci možnost vyslechnout si 22 tématických přednášek. Hlavním tématem setkání byla spolupráce a vytváření příležitostí na vybraných trzích (například na americkém trhu je 2N jedničkou v segmentu IP interkomů). K tomu mají napomoci i nedávno představené produkty v portfoliu, jako jsou 2N Indoor Talk, 2N LTE Verso,  2N Indoor Touch 2.0 či nově dostupné služby (2N Remote Configuration a 2N Site Management) na portálu My2N, které byly v průběhu roku uvedeny na trh nebo budou představeny v nejbližší době.

Fokus na rezidence a kancelářské a obytné budovy

Jedním z bodů programu byla nabídka 2N pro rezidenční a komerční segment a možnosti integrací 2N produktů do systémů třetích stran.  „Zákazníci za námi dnes chodí s žádostí o řešení pro jednotlivé instalace, nechtějí nějaký konkrétní produkt, chtějí vyřešit aktuální potřebu. 2N dokáže tyto požadavky plnit díky komplexnosti svých produktů. Stejně tak důležité jsou pro nás i možnosti integrace, díky tomu jsme 99 % poptávek od našich zákazníků schopni pokrýt produkty 2N,“ komentoval Piet Verstraete, zástupce distributora SmartSD z Belgie.

Druhý den byl ve znamení bližšího pohledu na využití portálu My2N a cloudových služeb, které dávají 2N konkurenční výhodu a systémovým integrátorům do ruky nástroj, který dokáže vzdáleně spravovat 2N zařízení bez dodatečných investic.

Vzácný host ze Švédska a zábava s kapelou 2N

Na setkání nechyběl ani jeden ze zakladatelů Axis Communications a podle odborníků nejvlivnější světová osobnost v oblasti bezpečnostních technologií, Martin Gren.  Ve své prezentaci hovořil o vzájemných synergiích 2N a Axis. „Dva roky po akvizici 2N mohu říci, že to byla skvělá volba. 2N je společnost s velmi podobnou kulturou jako Axis a od začátku jsme věděli, že to bude fungovat,“ uvedl.

V závěru prvního dne si partneři mohli užít večírek v historické budově Art Restaurant Mánes, kde hostům zahrála kapela 2N Band složená ze zaměstnanců 2N.

Štítky: 
2N Telekomunikace, Axis Communications
Fotogalerie: