Partnerská konference Sophos v Bratislavě

1. 11. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Sophos si jako součást partnerské roadshow letos poprvé udělal zastávku i na Slovensku. V bratislavském hotelu Falkensteiner představili zástupci společnosti zabývající se kybernetickou bezpečností technologické i obchodní novinky a maraton přednášek a diskusí zakončili neformální zábavou.

Konference, kterou Sophos začátkem října uspořádal v centru slovenské metropole, proběhla pod stejným mottem jako všechna jeho další letošní setkání: „See the Future of Cybersecurity“, jež naznačuje schopnost Sophosu predikovat budoucnost kybernetické bezpečnosti a úspěšně reagovat na nové hrozby pomocí svých inovativních řešení.

Že nejde o plané řeči dokazuje ostatně i fakt, že Sophos své slovenské partnery tentokrát neodkázal na pražskou konferenci, jak tomu bylo v minulých ročnících, nýbrž pro ně kvůli jejich rychle rostoucímu počtu zorganizoval speciální „stretnutie“. Což se vzhledem k vysoké účasti ukázalo jako moudré rozhodnutí – pozvání přijalo 55 lidí ze 40 partnerských firem.

V první polovině dne si účastníci vyslechli řadu přednášek z úst odborníků společnosti Sophos – ať už se týkaly digitálních trendů, novinek v oblasti deep learningu a synchronizované bezpečnosti nebo výhod partnerského programu. Jedním z vrcholů prvního bloku byla také prezentace lokální případové studie, na níž společnost Annex Net, coby distributor Sophos, představila využití synchronizované bezpečnostní koncepce u jednoho ze zákazníků.

Ke slovu se ale dostala i zábava, kdy si partneři během tří interaktivních kvízů zahráli o hodnotné dárky jako bezpečnostní batoh, Bluetooth reproduktor JBL a originální sedací vak Fatboy Lamzac.

Druhá část konference probíhala formou kulatých stolů věnovaných pěti různým tématům. S cílem vyhovět všem zájemcům se každé z témat „protočilo“ celkem čtyřikrát, přičemž partneři se posouvali od jednoho stolu k druhému a s odborníky Sophos postupně probírali záležitosti týkající se Sophos Central, synchronizované bezpečnosti, podpory partnerů, prodeje a marketingu. Tento formát si účastníci zvláště chválili, neboť jim umožnil získat zpětnou vazbu a položit individuální dotazy ke všemu, co je zajímá.

Den nabitý dojmy a poznatky pak všichni zakončili networkingem v příjemné atmosféře s jídlem a pitím.

Štítky: 
Sophos
Fotogalerie: