Partneři SWS v Kaprunu

5. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Ve druhé polovině ledna se v rakouském Kaprunu odehrálo setkání obchodních partnerů spojené se školením, které uspořádala společnost SWS a které se stalo již tradicí. Semináře se zúčastnili významní reselleři a IT výrobci.

Pozvání na akci přijalo přibližně 120 zákazníků a 20 zástupců výrobců z portfolia SWS. Účastníky při příjezdu vítal Jan Kábrt, eventový manažer SWS, který všem popřál příjemný pobyt a při té příležitosti připravil jménem společnosti pro každého dárek.

Celodenní program byl nabitý – dopoledne i odpoledne proběhla dvě pásma prezentací, které vždy zahájil unit manažer SWS. Partneři si tak mohli vyslechnout informace o kompletním průřezu portfoliem společnosti SWS, byly představeny nejnovější data vývoje tuzemského IT trhu a stávajících trendů spolu s prodejními a marketingovými novinkami pro rok 2019.

Poté byli partneři pozváni na přednášky IT výrobců (Lenovo, Microsoft, Sony, Fujifilm, LG, Acer, Brother, CyberPower), kteří představovali svá stávající portfolia, služby, prodejní strategii a budoucí produktové novinky. Reselleři ocenili i možnost přímé komunikace s IT dodavateli.

Distributor pro účastníky připravil bohatou zábavu, kterou si mohli zpříjemnit pobyt. Na odpolední prezentace navazoval doprovodný program, bohaté občerstvení a příjemně strávený večer.

„Všem obchodním partnerům, kteří se účastnili setkání, děkujeme a věříme, že příští rok akci ve stejném formátu zopakujeme,“ řekl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Obrazová galerie:
Štítky: