Partneři SWS se opět sešli na podzimní kole RoadShow

8. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
V polovině září se uskutečnila v Ostravě, Zlíně, Brně, Českých Budějovicích, Praze a Hradci Králové další kola produktových SWS RoadShow, tentokrát v zastoupení značek Avacom, Belkin, BenQ, Lenovo, Lexmark, Philips/AOC. Nechyběla dceřiná společnost SWS, firma Entec Solutions. Celkově se sešlo téměř 150 resellerů.

Každý účastník, který přišel včas, si v Kole štěstí „vytočil“ hodnotnou cenu od společnosti Xiaomi, případně získal slevu z budoucí objednávky u SWS. Kromě toho každý ze zúčastněných obdržel voucher na 20% slevu na nákup produktů značky Crumpler, což je značka příslušenství, především brašen, tašek a obalů, kterou SWS zastupuje na českém trhu.

Úvodem všechny přítomné přivítal vedoucí obchodního oddělení Petr Lipner:představil aktuální nabídky SWS i Entec Solutions a seznámil resellery se soutěžemi, které probíhaly po ukončení každé přednášky.

První část patřila sérii tří půlhodinových prezentací IT výrobců, které byly nabity informacemi o nejnovějších technologiích, promo akcích, novinkách včetně kompletního průřezu stávajícího portfolia produktů a služeb.

Jako první předstoupila za firmu Avacom Klára Slámová, prošla portfolio své značky a zmínila možnosti získání podpor a speciálních cen. Následovala prezentace Lexmarku v podání Martina Kozdery. Partneři získali informace o produktové nabídce a obchodních nástrojích pro podporu prodeje. Jaroslav Rakušan z Lenova spolu s produktovým manažerem SWS Radkem Števčekem přednášeli o produktového portfoliu, podpoře a servisu značky nebo o procesech pro získání speciálních cen.

V moravské části Roadshow přednášeli Vít Nezkusil a Matúš Vybošťok z BenQ. Jejich prezentace byla znázorněna na velkoplošné obrazovce Benq umístěné na motoricky polohovatelném a pojízdném stojanu. A právě velké dotykové panely a podpora jejich prodeje byly hlavním diskutovaným tématem.

Ve druhém týdnu přednášku Benq nahradila prezentace monitorů značek Philips a AOC, přednášel produktový manažer Jakub Klimt z SWS. Představil kompletní portfolio a podal nezbytné informace pro úspěšný prodej těchto produktů. Poté následovala prezentace Vladimíra Brože a Jiřího Falty za Entec Solution. Představili firmu, portfolio zastupovaných značek a nastínili možnosti a formy spolupráce při realizaci větších a komplexních zakázek, kde jsou schopni i menším resellerům poskytnout plnou podporu. Poslední prezentace před tombolou a obědem patřila firmě Belkin. Její zástupce Jabub Ženka seznámil přítomné s portfoliem a možnostmi spolupráce při prodeji příslušenství.

„Skvělá účast, komunikativní zákazníci, aktivní účast na workshopech – letošní SWS Roadshow proběhla v příjemné atmosféře a věříme tomu, že tomu tak bude i v plánovaných pokračováních v příštím roce,“ řekl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Obrazová galerie:
Štítky: