Partneři skupiny eD system Group na greenu

2. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Téměř 50 golfistů se sešlo ve Slavkově u Brna při příležitosti historicky prvního ročníku golfového turnaje eD system Group Golf Tour organizovaného IT distributorem eD system.

Akcionáři, management a partneři holdingu eD system Group se 4. září sešli, aby změřili své síly při golfovém utkání na hřišti ve Slavkově u Brna. Mezi zúčastněnými byli například akcionáři skupiny Hynek a Josef Tylovi, řídící partner Martin Štrupl, zástupci firem DNS nebo Dileris a také partneři holdingu.

Hráči se sešli již před osmou hodinou ranní u snídaně a registrace. Úvodního slova se ujal Martin Štrupl, managing partner skupiny eD system Group, aby přítomné pozdravil a krátce uvítal. Samotný turnaj odstartoval úderem desáté hodiny postupným startem. Hrálo se ve třech kategoriích systémem na stableford body s úpravou HCP. Nechyběly ani vložené soutěže typu Longest Drive a Nearest The Pin.

Po celý den bylo pro hráče zajištěno občerstvení a focení. Turnaj se konal až do odpoledních hodin. Po 16. hodině byli vyhlášeni vítězové. Na nejlepší hráče čekaly trofeje a další ceny, zahrnující například vouchery na pivní speciály nebo dárkové předměty eD.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy