Partneři ASBIS CZ poznali novinky ze světa serverových platforem

5. 9. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Společnost ASBIS CZ koncem měsíce srpna uspořádala v Sokolovně v Průhonicích, nedaleko od Prahy, školení pro své partnery. Týkalo se nových serverových platforem za účasti zástupců firem AMD, Intel a Supermicro.

Přítomní partneři se mohli hned během prvního přednáškového bloku díky prezentaci produktového manažera společnosti ASBIS CZ Jána Meda seznámit s novou řadou škálovatelných procesorů Intel Xeon a jejich čtyřmi dostupnými konfiguracemi: Bronze, Silver, Gold a Platinum. Na něj navázal zástupce společnosti Supermicro Joshua Hankin, který své posluchače seznámil s řešeními X11 kompatibilním s produkty Intel. První blok přednášek uzavřel Ján Medo s informacemi ohledně nových serverových platforem Intel (kompatibilních s procesory Intel Xeon).

Poté následovala pauza na oběd, na níž volně navázal workshop, v němž měli partneři možnost si nejen příslušné produkty prohlédnout a osahat, ale také se o nich dozvěděli i odpovědi na otázky, které je po přednáškách napadly. Po workshopu vystoupil se svou prezentací marketingový a PR konzultant společnosti AMD Michal Sztemon, který přednesl informace o procesorech AMD EPYC. Program školení zakončila tombola o věcné ceny a gril party, na níž mohli partneři podrobněji se zástupci firem individuálně probrat danou problematiku.

Štítky: 
ASBIS CZ
Fotogalerie: