Odpoledne s Annex NETem

18. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Annex NET)
Společnost Annex NET pozvala své obchodní partnery do příjemného prostředí golfového Bistra Green. Spolu s technologickými dodavateli zde přítomným naservírovala nejenom dobré jídlo a pití, ale zejména pestrý mix novinek z oblastí bezpečnosti, infrastruktury a sítí.

Po registraci účastníků s možností lehkého občerstvení se slova ujal Ondřej Vlach ze společnosti Sophos. První část prezentace byla věnována představení aktuálního portfolia produktů a služeb a obchodní a partnerské strategie společnosti. Ve druhém bloku své prezentace se Vlach zaměřil na velmi aktuální téma „Bezpečnost jako služba“ (neboli Sophos MDR – Managed Detection and Response), což by měla být (nejenom) pro MSP partnery stále důležitější součást jejich nabídky. Ještě před přestávkou pak Aleš Kotmel z Annex NETu partnery detailně seznámil s novinkami platformy Sophos Firewall v19.5.

Po přestávce přišla na řadu prezentace Patrika Sychry z Annex NETu o inteligentních Wi-Fi sítích LANCOM ARC 2.0. Nedílnou součástí firemních IT infrastruktur se stále intenzivněji stává i monitoring a log management. A právě touto disciplínou se (mimo jiné) zabývá firma i-Vertix, jejíž novinky přiletěl do Prahy představit Paolo Ferrari.

O aktualitách, které pro své partnery připravuje společnost Annex NET, pak v závěrečné prezentaci mluvil Milan Stehlík.

Následně již nic nebránilo zahájení neformální části odpoledne, kterou mohli partneři u dobrého jídla a pití využít k osobním konzultacím a diskuzi nad IT i „non-IT“ tématy.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

Annex NET, s.r.o.

Annex NET, s.r.o.

Annex NET, s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se dodávkou komplexních služeb v oblasti informačních technologií, zejména pak návrhem a dodávkou systémů pro řešení bezpečných komunikačních sítí, IP telefonie a síťového managementu.

Zobrazit detail firmy