Odborná konference: Tisková řešení 2012

24. 9. 2012. (redaktor: Andrea Čiháková, zdroj: DCD Publishing)
Ve čtvrtek 20. září se v konferenčním centru Tower v Praze 4 na Pankráci uskutečnila odborná konference našeho vydavatelství DCD Publishing s názvem Tisková řešení, která byla určena odborné veřejnosti. Hlavními partnery byly společnosti Canon, Elites MDS, HP, Kyocera, Lexmark, MyQ, Océ, Oki, Toner Expres, Toshiba, Xerox a Ysoft. Akce se zúčastnilo 100 návštěvníků (nepočítaje zástupce partnerských firem).

Od 8:15 hodin probíhala registrace a ranní káva, v 9 hodin návštěvníky přivítal moderátor Martin Zikmund, losovalo se o čtyřkanálový vrtulník na dálkové ovládání.

Úvodní přednáška patřila Martinu Zikmundovi a tématu současných trendů v oblasti tiskových řešení. Následující přednáška byla o tom, proč tisknout barevně a vedl ji Dušan Novotný ze společnosti Xerox. Dopolední blok uzavřel Tibor Brunclík ze společnosti Toner Expres, který vedl přednášku na téma Managed Print Services z pohledu nezávislého poskytovatele aneb jak neměnit jednu značku za druhou nesmyslně.

Přestávku na kávu, čaj, slané a sladké občerstvení doprovázela možnost prohlídky všech vystavených produktů. Dále se losovalo o čtyřkanálový vrtulník na dálkové ovládání.

Michaela Ryšavá ze společnosti Ysoft uvedla další blok přednášek s tématem YSoft SafeQ  - vyšší efektivita spolu s úsporou nákladů a času. Následně hovořil Radek Cinádr z Oki o novinkách, multifunkcích a o tom, jak optimalizovat tiskové prostředí. Ondřej Lutovský z MyQ povídal o MyQ Eleven – prvním systému na světě, který má všech 11 pohromadě.

Ve 13:30 hodin následovala přestávka na oběd a další losování o čtyřkanálový vrtulník na dálkové ovládání. Pak si již mohli návštěvníci poslechnout přednášku Stanislava Birčáka ze společnosti Lexmark na téma Lexmark Document Distributor. Následující přednáška patřila Ondřeji Jiřinovi z Océ CZ a tématu Océ Performance Program - analýza tiskového prostředí pomocí FM auditu a internetového dotazníku. Poté promluvil Roman Dvořák z Canonu, který představil UniFlow – software pro efektivní řízení tisku, kopírování a skenování. Poslední přednáška patřila Petru Horákovi z Elites MDS, který představil svou firmu jako nového autorizovaného distributora a zastoupení tiskových řešení značky Toshiba.

Na závěr moderátor Martin Zikmund vedl moderovanou diskusi za účasti partnerů akce, na které se odpovídalo na dotazy návštěvníků k tématu i mimo něj. Poté se losovalo o iPad a nejnovější produkty přednášejících firem.

Fakta o akci:

Název: Tisková řešení 2012
Datum: 20. 9. 2012
Kde: City Tower, Praha 4
Návštěvníků: 100 (nepočítaje zástupce partnerských firem)
Vstupné: zdarma

Na odbornou konferenci Tisková řešení 2012 přišlo 100 účastníků. Hodnocení celé akce – na základě dotazníku, který vyplnilo 84 účastníků – vyznělo více než kladně, a to s průměrnou známkou 1,55.

Fotogalerii z celého dne najdete zde.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

Huddly: konferenční kamery Huddly IQ

9. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Audiopro)
Huddly jsou inteligentní (web)kamery stejnojmenné norské společnosti. Huddly však nejsou jen běžné webkamery – to dokazují svými zobrazovacími a softwarovými funkcemi. Většina moderních technologií rychle stárne, kamery Huddly jsou ale stále „nové“ – jejich výjimečnost spočívá v tom, že jsou softwarově updatovatelné. Čtěte více

Logitech zjednodušuje používání konferenčních systémů

18. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Společnost Logitech představila dotykový displej Tap, který usnadňuje instalaci a používání vybavení místností pro pořádání porad a prezentací. Tap je součástí ucelených řešení pro hlavní platformy podporující spolupráci na dálku, jako jsou Google Hangouts Meet Hardware, Microsoft Teams Rooms (dříve Skype Room Systems) a Zoom Rooms. Čtěte více

Novinkami nabitý SAP NOW Week 2018

1. 10. 2018. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V pondělí 17. září odstartoval v Metronom Business Center technologiemi a informacemi nabitý SAP NOW Week 2018, který od pondělí do čtvrtka nabídl přes 70 přednášek rozdělených do šesti tematických okruhů. To ale nebylo vše, co SAP zákazníkům a partnerům v průběhu posledního letního týdne tohoto roku nabídl. Čtěte více